نمناک طرز تهیه غذاهای ایرانی
این مطلب مفید بود ؟ 186 59
طرز تهیه غذاهای ایرانی
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 245
طرز تهیه غذاهای نذری

طرز تهیه غذاهای نذری 2


طرز تهیه غذاهای نذری که شامل زرشک پلو مجلسی و آش ها و خورشت های مخصوص غذاهای نذری می باشند را در آشپزخانه نمناک برایتان جمع آوری کرده ایم .
طرز تهیه غذا با انار

طرز تهیه 5 غذای خوشمزه با انار


مرغ شکم پر با انار و خورشت بادمجان و انار و دستور تهیه چند غذای بسیار لذیذ دیگر پیشنهاد امروز آشپزخانه نمناک به شماست. در ادامه دستور تهیه مرحله به مرحله آنها را می خوانید.
چلو گوشت

طرز تهیه چلو گوشت


لازمه درست کردن غذای خوشمزه ساعتها ایستادن در آشپزخانه نیست؛ این چلو گوشت را به روش بین المللی به راحتی و تنها در زمان یک ساعت درست کنید و از آن لذت ببرید.
قاطی پلو

طرز تهیه قاطی پلوی کنگر با هویج و عدس


اگر شما هم از طرفداران قاطی پلو هستید بهتر است برای تنوع هم که شده از سبزیجات هر فصل برای تهیه قاطی پلو استفاده کنید. به تره بار رفته و کنگر بخرید تا یک وعده ی غذایی خوشمزه با کنگر داشته باشید.
باقلا قاتق

طرز تهیه باقلا قاتق گیلانی


باقلا قاتق یک غذای محلی مشهور و بسیار خوشمزه ی خطه ی شمال ایران است که در این بخش آشپزخانه ی نمناک طرز تهیه باقلا قاتق گیلانی را آموزش می دهد.
آش بلغور شیر

طرز تهیه آش بلغور شیر خراسان


آش بلغور شیر یک آش محلی بسیار خراسان است که برای کودکان و به عنوان پیش غذای مقوی برای وعده ی افطار در ایام ماه رمضان طبخ و سرو میشود.
خورشت های رژیمی

خورشت های رژیمی قورمه و قیمه


آشپزخانه نمناک: خورشت های قورمه سبزی و قیمه ی رژیمی برای افراد با رژیم های خاص لاغری و سلامتی باید به همان خوشمزگی خورشت های چرب و پرگوشت باشد.
آبگوشت رژیمی

طرز تهیه آبگوشت رژیمی


آبگوشت ما را همیشه به یاد غذایی چرب می اندازد که هر کسی با داشتن رژیم خاص نمی تواند به سراغش برود اما آبگوشت را هم می توان رژیمی درست کرد.
آبگوشت بزباش

طرز تهیه آبگوشت بزباش


آبگوشت بزباش کمی با آبگوشت های دیگر متفاوت است. آبگوشت و دیزی را با نخود و لپه طبخ می کنند اما حبوبات اصلی آبگوشت بزباش لوبیا است.
خورش چاقاله بادام

طرز تهیه خورش چاقاله بادام


خورش چاقاله بادام یک خورشت بهاری بسیار خوشمزه با طعمی تقریبا ترش است و با داشتن سبزیجاتی مثل نعناع و جعفری عطر و بویی عالی دارد.