کاشت گل و گیاه

کاکتوس چانه
کاکتوس چانه مانند دیگر کاکتوس ها نیاز به مراقبت چندانی ندارد که بسیاری از افرادی که علاقه زیادی به گیاه دارند ولی زمانش را ندارند گزینه خوبی است.
درختچه فیکوس الاستیکا

روش صحیح نگهداری درختچه فیکوس الاستیکا در خانه

زمان مطالعه : 7 دقیقه
درختچه زیبای فیکوس الاستیکا در محیط گلخانه ای و آپارتمان ها نگهداری می شود و برگهای آن به رنگهای سبز و ابلق دیده می شود.
درخت انار

چگونه درخت انار را در گلدان پرورش دهیم ؟ + آموزش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
درخت انار از درختانی است که می توانید آن را به سادگی در گلدان بکارید و می توان علاوه بر استفاده از میوه های آن از زیبایی گل های این درخت لذت برد.
کاج مطبق

مشکلات نگهداری از گیاه زیبای کاج مطبق + راه حل

زمان مطالعه : 7 دقیقه
کاج مطبق یک نوع درخت کاج است که در کریسمس از آن استفاده میکنند این گیاه را می توان در خانه نگه داشت ولی برای رشد آن طیف دمایی مناسبی نیاز است.
سبزیجات مخصوص پیتزا

راه آسان پرورش سبزیجات مخصوص پیتزا در خانه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کاشت سبزیجات مخصوص پیتزا به کسانی که علاقه دارند پیتزایی سالم را در خانه خودشان درست کنند کمک شایانی می کند تا پیتزایی خوشمزه تر داشته باشند.
نگهداری گیاه بامبو

نکات طلایی خرید ،مراقبت و نگهداری از گیاه بامبو

زمان مطالعه : 7 دقیقه
گیاه بامبو را نباید در معرض نور مستقیم خورشید قرار داد بامبو از گیاهان سازگار با شرایط مختلف است اما بهتر است برای حفظ شادابی آن شرایطش را محیا کنید.
تکثیر گل رز

تکثیر گل رز چیده شده با سیب زمینی! + آموزش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر یکی از دوستان به شما شاخه گل رز زیبایی هدیه داد می توانید آن را به روشی جالب داخل گلدان کاشته و برای همیشه داشته باشید، در این مطب با روش تکثیر گل رز با سیب زمینی آشنا خواهید شد.
نگهداری از گل سیکلامن

فوت و فن پرورش ونگهداری گل سیکلامن در منزل

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سیکلامن گیاهیست که در تابستان به خواب فرو می رود و خشک می شود و در اواخر زمستان و اوایل بهار در سه رنگ قرمز و سفید و صورتی گل می دهد و شکوفا می شود.
گیاهان کمیاب

گیاهان آپارتمانی کمیاب و زیبا با نگهداری آسان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی از گیاهان کمیاب که در مناطق گرمسیری رشد می کنند گیاهان مناسبی برای آپارتمان به حساب می آیند که نگهداری و پرورش آن ها بسیار آسان است.
ساخت کود گیاهی در منزل

با زباله های آشپزخانه کود خانگی قوی درست کنید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
با یادگیری روشهای ساخت کود خانگی علاوه بر افزایش محصولات می توان مانع دور ریختن پسماندهای میوه و سبزیجات استفاده شد.
فواید گیاهان آپارتمانی

تاثیر گیاهان آپارتمانی روی جسم و روح انسان

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بسیاری از افراد اغلب به دلیل زیبایی از گیاهان آپارتمانی استفاده می کنند، اما بهتر است بدانید گیاهان آپارتمانی و گیاه داخل منزل تاثیرات بسیار خوبی روی جسم و روح انسان دارد.
روشهای تعویض گلدان

کی و چطور گلدان گیاهان را عوض کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای داشتن گیاهانی با طراوت رسیدگی و داشتن گلدانی مناسب بسیار مهم است.اما باید بدانیم که چه زمانی و چگونه باید گلدان گیاهان خود را تعویض کنیم تا آسیبی به گیاه وارد نشود.
فواید باغبانی

آنجا که باغبانی درمان دردهایتان می شود !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
باغبانی فواید زیادی چه روحی و روانی چه از لحاظ جسمی دارد شما می توانید با باغبانی به اهدافی که حتی فکرش را نمی کنید برسید.
نگهداری از گیاه سانسوریا

آموزش تصویری تکثیر گیاه سانسوریا در منزل

زمان مطالعه : 7 دقیقه
تکثیر و پرورش گیاه سانسوریا را در منزل نیز می توان به راحتی انجام داد ، فقط کافیست چند مرحله را به طور اصولی رعایت کنید.
گیاه بگونیا

راهنمای کامل پرورش و نگهداری گیاه بگونیا

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بگونیا نوعی از گیاهان است که بالغ بر 2000 نوع مختلف داشته و به خاطر ریبایی خیره کننده و همشه سبز بودن آن محبوبیت خاصی دارد.با آشنایی با روش نگهداری گیاه بگونیا به راحتی می توانید آن را در آپارتمان و یا محل کار خود پرورش داد
صفحه 1 از 12