دیگران چه می خوانند..؟
نمناک کاشت گل و گیاه
این مطلب مفید بود ؟ 34 7
4.141
تنگ شدن گلدان

ترفندی برای فهمیدن تنگ شدن جای گل در گلدان


گیاهانی که برای مدت طولانی در یک گلدان می باشند، ریشه های خود را به طور کامل در حالتی فشرده و تنگ در فضای گلدان می گسترانند. در این حالت تنگی گلدان یا تنگی ریشه تفاق می افتد.
گیاهان گلدار خانگی

با بهترین گیاهان گلدار خانگی آشنا شوید


گیاهان هم می توانند به عنوان انرژی بخش خانه شما باشند و هم به عنوان یک تصفیه کننده هوای عالی. با برترین گیاهان گلدار خانگی که زیبایی را برای منزلتان ارمغان می آورند آشنا شوید.
ساکولنت غوره ای

ساکولنت غوره ای گیاهی زیبا با برگ های تپل


نگهداری از گیاهان آپارتمانی علاوه بر زیبایی باعث سم زدایی هوای منزل نیز می شود .ساکولنت غوره ای یک نوع گیاه آپارتمانی است که ما شما را با نحوه پرورش ونگهداری آن در منزل آشنا می کنیم.
گیاه رزماری

نحوه پرورش گیاه رزماری در خانه


رزماری، گیاهی خوشبو، گرم و تند است و جزء گیاهان ادویه ای به شمار می رود. پرورش رزماری بر روی طاقچه پنجره خانه، بهترین راه برای لذت بردن از این گیاه معطر در طول سال است.
گل سیکلامن

روش های نگهداری از گل سیکلامن در منزل


گل سیکلامن یک گیاه ملی و ارزشمند ایرانی ، در جنگل های شمال ایران از چالوس تا لاهیجان و در بعضی از جنگل های استان گلستان دیده می شود.با شرایط نگهداری این گل زیبا در منزل آشناشوید.
نخل اریکا پالم

اریکا پالم نخلی زیبل به شکل بامبو


نگهداری از نخل زیبا اریکا پالم که به شکل گیاه بامبو می باشدعلاوه بر اینکه به زیبایی منزلتان می افزاید به تصفیه وسم زدایی هوای خانه نیز کمک می کند . در این مطلب با شرایط نگهداری این نخل زیبا آشنا شوید.
هرس گیاهان آپارتمانی

زمان و نحوه هرس کردن گیاهان خانگی


اگرچه برای هرس گیاهان خانگی نباید مانند گیاهان بیرون از خانه نگران بود، اما دیر یا زود همه ما باید یک قیچی برداریم و به جان گیاهان آپارتمانی مان بیوفتیم.
فواید گیاه در خانه

فواید باورنکردنی نگه داری گل و گیاه در خانه


می دانیم که داشتن یک گلدان مارشمالو یا گل داوودی در گوشه ای از اتاق می تواند برای جسم و روح مفید باشد چرا که بخشی از فواید گیاه در خانه و پرورش گل های آپارتمانی اثرات مثبت فوق العاده آنها روی بدن است.