نمناک انواع کباب
این مطلب مفید بود ؟ 77 14
انواع کباب
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 91
جوجه ترش تابه ای

طرز تهیه جوجه ترش تابه ای


برای تهیه جوجه ترش تابه ای نیاز نیست که زمان زیادی را صرف ایستادن در آشپزخانه کنید ، با کم ترین صرف وقت بهترین نوع از این غذا را می توانید مهیا نمایید.
کباب کوبیده

طرز تهیه کباب کوبیده با طعم ترخون


باز هم طرز تهیه یک نوع کباب کوبیده دیگر را برای شما آورده ایم. در این دستور جدید، از ترخون استفاده کرده ایم که طعم خاصی را به کباب شما می دهد. کسانی که دنبال طعم های جدید هستند حتما این مورد را امتحان کنند.
کباب تابه ای

طرز تهیه کباب تابه ای با سبزی های معطر


کباب تابه ای از غذاهای خوشمزه و محبوب است که شاید کمتر کسی تجربه ی طعم آن را نداشته باشد.در این بخش طرز تهیه کباب تابه ای با سبزیجات معطر را آموزش خواهیم داد.
کباب مخلوط

طرز تهیه کباب مخلوط مرواریدی با بادمجان


باز هم برای کباب خورها، یک نوع کباب جدید را می خواهیم آموزش دهیم. علاقه مندان به بادمجان هم دست کمی از کباب خورها ندارند و تعدادشان زیاد است. برای همین غذایی ترکیبی از هر دو را به شما آموزش می دهیم.
کباب مارپیچ

طرز تهیه کباب مارپیچ مرغ با کوفته قلقلی


جوجه کباب و کباب کوبیده را دیگر همه خورده اند. حالا می خواهیم کمی تنوع بدهیم و شکلی جدید از آن را درست کنیم. گوشت چرخ کرده را به شکل کوفته قلقلی دربیاورید و جوجه کباب را به شکل مارپیچ دور آن بپیچید.
کباب برگ زعفرانی

طرز تهیه کباب برگ زعفرانی


در این مطلب با پیشنهادی بسیار لذیذ و خوشمزه میهمان شما خواهیم بود،کباب برگ زعفرانی طرفداران بسیاری دارد.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
کباب بلدرچین

طرز تهیه کباب بلدرچین


کباب بلدرچین یکی غذاهای اصیل کشور عزیزمان است که طعم بسیار لذیذ دلچسبی دارد.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک مشاهده نمائید.
کباب مرغ با کرفس

طرز تهیه “کباب مرغ با کرفس


“کباب مرغ با کرفس” ترکیبی از غذای گیاهی و گوشتی است که طعم خاصی دارد.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک مشاهده نمائید.
کباب تابه‌ای با فر

طرز تهیه کباب تابه ای با فر


کباب تابه ای یکی از غذاهای معروف ایرانی است که طرفداران زیادی هم دارد.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک مشاهده نمائید.