برو به :
نمناک دوران بارداری
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
53
زیبایی نوزاد

تغذیه ماه هشتم بارداری برای زیبایی نوزاد


ماه هشتم هستید و بدن شما تغییرات بیشتری را در خود می بیند ، نداشتن توان کافی و بی میلی به خوردن نباید را کنار بگذارید و برنامه غذایی زیبایی نوزاد را در این ماه حتما رعایت کنید.
حمام کردن دوران بارداری

فواید حمام کردن در دوران بارداری


زنان بارداری که کم خواب هستند و یا خواب رفتن برایشان خیلی مشکل است استحمام قبل از رفتن به بستر آرامش بخش بوده و خوابیدن را تسهیل می نماید.
شستن دست ها

اهمیت شستن دست ها در خانم های باردار


خانم های باردار و غیر باردار باید قبل از غذا درست کردن، بعد از رفتن به دستشویی، عوض کردن پوشک بچه، جا به جا کردن کیسه زباله و تماس دست با انواع سطوحی که گرد و خاک دارند یا آلوده هستند باید دست شان را بشورند.
بارداری پسر

علامت بارداری پسر روی شکم زن حامله


بعد از ورود به دوره حاملگی بحث بارداری پسر و یا دختر با بروز علائم و نشانه هایی ثابت شده در مادر آغاز می شود ، تغییراتی در جسم و روحیات زن حامله که خبر از پسر یا دختر بودن جنین می دهد.
تخم بلدرچین

آیا خوردن تخم بلدرچین در زمان بارداری مضر است؟


تخم بلدرچین یک بمب ویتامینی و تغذیه ای است اگر در بین مواد غذایی به دنبال ماده ای باارزش و سالم هستید، توصیه می کنیم تخم بلدرچین مصرف کنید. خواص و فواید استفاده و مصرف آن در ادامه مطلب توضیح داده شده است.
زایمان زودرس

توصیه هایی برای پیشگیری از بروز زایمان زودرس


سن بارداری به طور معکوس با خطر مرگ و میر نوزادان در ارتباط است. مرگ و میر نوزادان به میزان قابل توجهی در نوزادانی که پیش از هفته 32 بارداری متولد شده اند بالاتر است. چگونه از بروز زایمان زودرس جلوگیری کنیم؟