برو به :
نمناک دوران بارداری
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
57
نارسایی قلب جنین

بیماری های مادر و نارسایی قلب جنین


مهم ترین علل ایجاد نقایص مادرزادی، بیماری های مادر مانند دیابت و داروهایی است که برای درمان در دوران بارداری مصرف می کند ، همین علل ساده منجربه نارسایی قلب جنین می شود..
ترک بارداری

جلوی ترک های بارداری را اینطوری بگیرید


دوران حاملگی را طی می کنید و نگران ترک های بارداری هستید ، با دانستن باید ها و نبایدهای علمی از این تغییرات ناخوشایند پوستی جلوگیری کنید . یک رژیم غذایی و مراقبت ساده ضد ترکهای حاملگی داشته باشید.
پسته

مزایا و معایب خوردن پسته در دوران بارداری


همه ی ما می دانیم پسته ماده ای مغذی است که برای بدن مفید است هم چنین در دوران بارداری برای سلامتی جنین مفید می باشد اما علاوه بر مزیت های مصرف پسته در دوران بارداری معایبی نیز به همراه دارد که در این گزارش ذکر شده است.
واکسن آنفولانزا

تزریق واکسن آنفولانزا در دوران بارداری


بررسی های انجام شده نشان داده خانم های بارداری که واکسن آنفولانزا تزریق می کنند نه تنها عارضه ای برای آنها ایجاد نمی کند بلکه احتمال سقط، مرده زایی و زایمان های زودرس در آنها کاهش می یابد.
اسپرم

چه میزان اسپرم برای بارداری لازم است


درست است هر چقدر تعداد اسپرم بیشتر باشد بهتر است. اما نیازی نیست جزو 5% بالا باشید تا پدر شوید. در صورتی که تعداد اسپرم بیش از 50 میلیون در میلی لیتر باشد، احتمال باردار شدن وجود دارد.
درمان سوزش معده

روش های درمان سوزش معده در دوران بارداری


ممکن است اکثر خانم های باردار ذر اوایل دوران بارداری خود دچار سوزش معده بشوند و از این سوزش بسیار رنج ببرند اما علت این سوزش معده چیست؟ و چگونه می توان آن را درمان کرد؟ در این گزارش روش های درمان سوزش معده در بارداری توضیح داده شده است
میگرن در بارداری

دلایل میگرن در بارداری و درمان آن


افراد باردار دردهای زیادی را تجربه می کنند از جمله میگرن اما دلیل این دردها چیست؟ باید بدانیم که علایم میگرن در بارداری می تواند فروکش کند که خواندن این مطلب به شما کمک میکند با اثرات میگرن کنار بیایید.