عادت ماهانه

پریود در بارداری
زنان در دوران بارداری تخمک گذاری نمی کنند اما احتمالش هست که مقداری خونریزی داشته باشند که این پریود یا خونریزی گاه به علت رابطه جنسی و گاه به دلایل جدی تر رخ می دهد.
سن شروع قاعدگی

رابطه ی سن شروع قاعدگی با بیماری های زنان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سن شروع قاعدگی یا پریود و سن بلوغ در میان دختران رابطه ای مستقیم با سلامتی آنها در سنین بالاتر دارد چنانچه محققان بعد از مطالعات گسترده بهترین و بدترین سن آغاز قاعدگی را مشخص کرده اند.
مواد غذایی درد قاعدگی

مواد غذایی که درد قاعدگی و پریود را زیاد می کنند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در دوران قاعدگی باید اهمیت ویژه ای به مواد غذایی داد زیرا بعضی چیزها درد پریود را بیشتر می کنند و بعضی دیگر این درد ها را کاهش می دهند.
خطرات دوران قاعدگی

خطرات جدی دوران قاعدگی یا پریود را می شناسید؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی از خانم ها در دوران قاعدگی و پریود دچار مشکلات و خطرات جدی می شوند که علل خاصی دارد و نشان دهنده یک اختلال در بدن می باشد.
پروژسترون پریود

چند روز بعد از تزریق آمپول پروژسترون پریود میشوم ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آمپول پروژسترون باعث تنظیم دوره های قاعدگی و پریودی استفاده می شود و عوارضی مانند جوش و سردرد و تورم در ناحیه تزریق دارد.
سردرد میگرنی

سردردهای میگرنی در دوران قاعدگی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دوران قاعدگی به خودی خود دوه ای پر از درد و بی حوصلگی برای بعضی خانمها هست. اما تحمل سردردهای میگرنی در این دوران واقعا خارج از توان بوده و برای رهایی از آن روشهای مختلفی را استفاده می کنند.
عادت ماهیانه مردان

همه چیز از قاعدگی و عادت ماهیانه مردان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مردان هم عادت ماهیانه دارند و روزهایی را با افسردگی، عصبانیت و کاهش میل جنسی می گذرانند که همگی از علائم قاعدگی یا پریود مردانه است و علت اصلی آن کاهش تستوسترون می باشد.
نزديكی در قاعدگی

عوارض جدی نزدیکی در دوران قاعدگی برای زن و مرد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نزدیکی در قاعدگی و پریود عوارض بسیار زیادی دارد که انجام آن به هیچ وجه توصیه نشده است این امر می تواند موجب بروز عفونت های واژن و درد و خونریزی بیشتر شود.
باز شدن پریود

برای باز شدن پریود این درمان های خانگی عالی است

زمان مطالعه : 10 دقیقه
عقب افتادن قاعدگی می تواند به علت استرس و یا بیماری تخمدان اتفاق بیفتد اما می توان با ورزش و چند حرکت یوگا و همچنین داروهای گیاهی به باز شدن پریود کمک کرد.
عقب افتادگی قاعدگی

علت عقب افتادگی قاعدگی یا پریود و درمان سریع خانگی آن

زمان مطالعه : 10 دقیقه
چرخه قاعدگی از تغییرات فیزیولوژیکی بدن زنان است که جهت تولید مثل جنسی رخ می دهد و اگر به صورت غیر طبیعی به تعویق افتد ،نگران کننده است اما می توان با داروهای گیاهی عقب افتادگی پریود را درمان کرد.
لخته خون در دوران قاعدگی

مهم ترین علت لخته های خونی در دوران قاعدگی و پریود

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دفع لخته های خون در دوران پریود و قاعدگی زمانی باعث نگرانی است که از اندازه یک مشت بیشتر و پس از دوره عادت ماهانه همراه با درد رخ دهد.
راه های عقب انداختن پریود

با لیمو پریود را بدون قرص و دارو به تاخیر بیاندازید! + روش

زمان مطالعه : 11 دقیقه
برای “عقب انداختن پریود” قبل از شروع قاعدگی شروع به ورزش کنید غذاهای تند نخورید و یا به سرعت ژلاتین را در آب حل کرده و فوری میل کنید
زمان تعویض نوار بهداشتی

در عادت ماهیانه نوار بهداشتی چند ساعت یکبار باید تعویض شود؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
عوض نکردن طولانی مدت نوار بهداشتی باعث ایجاد بوی بد و تولید باکتری می شود و همچنین باعث بروز عفونت و به خطر افتادن سلامتی شما می شود
علل عقب افتادن پریود

علل عقب افتادن پریود در زنان ! چه زمانی باید نگران باشم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عقب افتادن پریود می تواند نگرانی های زیادی را برای خانم ها ایجاد کند که یک سری از علت هایش طبیعی هستند اما در مواردی هم باید به پزشک مراجعه کرد
درمان گیاهی خونریزی قاعدگی

4 اقدام مهم و ضروری هنگام خونریزی شدید قاعدگی یا پریودی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اکثر خانم ها در طول زندگی خود خونریزی شدید دوران پریود یا قاعدگی را تجربه میکنند که علاوه بر مراجعه به پزشک میتوان با تغذیه سالم به روند بهبود آن کمک کرد.
صفحه 1 از 3