آفتاب سوختگی

کرم ضد آفتاب
نیم ساعت قبل از بیرون رفتن کرم ضد آفتاب بزنید و هر دو ساعت آن را تمدید کنید همچنین برای محافظت از چشمانتان از عینک استفاده کنید.
ماسک کاهو

ماسک کاهو عالی است البته فقط با این دستور

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کاهو از موادی است که با چین و چروک پوست مبارزه می کند استفاده از ماسک کاهو در جوانسازی پوست بسیار موثر بوده و به پوست زیبایی دو چندان می دهد.
درمان آفتاب سوختگی

درمان آفتاب سوختگی و تیرگی پوست به همین راحتی

زمان مطالعه : 13 دقیقه
آفتاب سوختگی یکی از مشکلات رایج مردم در فصل تابستان است که باید با روش های طب سنتی درمان شود در غیر این صورت آسیب های جدی به پوست می رساند.
درمان آفتاب سوختگی

درمان آفتاب سوختگی با این میوه فوریه + روش

زمان مطالعه : 6 دقیقه
آفتاب سوختگی را می توان با مصرف میوه و سبزیجات خوشمزه درمان کرد حتی می توان به صورت موضعی از این مواد برای رفع آفتاب سوختگی استفاده کرد.
ضدآفتاب خوراکی

ضد آفتاب های خوراکی و طبیعی را بشناسید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
یک سری از خوراکی ها خاصیت ضد آفتابی دارند با مصرف این خوردنی ها از پوستتان در روزهایی که قرار است زیاد در معرض خورشید قرار بگیرید محافظت کنید.
تصاویر آفتاب سوختگی

شکل های بامزه روی بدن با آفتاب سوختگی + تصاویر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آفتاب سوختگی گاهی با بلند کردن پوست بدن برای ما مشکل ایجاد می کند اما افرادی هستند که از آفتاب سوختگی برای شکوفایی خلاقیت هایشان استفاده می کنند.
درمان آفتاب سوختگی

درمان قطعی و خانگی آفتاب سوختگی + درمان با شیر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در زمان آفتاب سوختگی پوست خود را مرطوب نگاه دارید زیرا پوست برای ریکاوری نیاز به رطوبت دارد همچنین در آفتاب سوختگی از مصرف میوه غافل نشوید.
سرکه سیب

101 فایده شگفت انگیز “سرکه سیب”

زمان مطالعه : 11 دقیقه
“سرکه سیب” یک ماده عجیب و شگفت انگیز است که علاوه بر درمان بیماری ها و زیبایی پوست و مو ، یک تمیز کننده قوی و همچنین مفید برای حیوانات نیز می باشد.
آفتاب سوختگی کودک

راه های جلوگیری و درمان آفتاب سوختگی کودک

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پوست نوزاد به شدت حساس است و اگر مقابل نور خورشید قرار گیرد سریع دچار آفتاب سوختگی میشود, برای محافظت از پوست نوزاد در برابر آفتاب چه کنیم؟
درمان آفتاب سوختگی گردن

جلوگیری و درمان سریع آفتاب سوختگی گردن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
معمولا در فصل تابستان که هوا بسیار گرم و آفتاب سوزان می باشد اکثر افراد دچار آفتاب سوختگی از ناحیه گردن می شوند و از راه های درمان آفتاب سوختگی آگاه نیستند.
درمان سریع آفتاب سوختگی

درمان سریع آفتاب سوختگی داخل یخچال شماست!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اکثر انسان ها در فصل تابستان دچار آفتاب سوختگی پوست می شوند و از نحوه درمان آن آگاه نیستند، یکی از بهترین درمان ها برای آفتاب سوختگی شیر سرد می باشد.
آفتاب سوختگی لب

درمان راحت گیاهی آفتاب سوختگی لبها

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آفتاب سوختگی لبها را جدی بگیرید چرا که علاوه بر جنبه زیبایی پوست نازک این عضو بدن براثر اشعه ماورابنفش می تواند به شدت آسیب دیده و عوارضی ایجاد کند.
آفتاب سوختگی

داروهای خانگی علیه آفتاب سوختگی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در این مطلب بهترین داروهای خانگی و طبیعی را برای جلوگیری از آفتاب سوختگی برای شما انتخاب کرده ایم.
آفتاب سوختگی

آفتاب سوختگی در دمای 50 درجه + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
گرمای شدید بریتانیا همانند بخار آب جوشی است که اگر فردی به صورت مداوم در معرض آن قرار بگیرد، دچار آفتاب سوختگی پوست و بیماریهای حاصله از آن خواهد شد.
ضد آفتاب کودک

سوختگی شدید صورت کودک با کرم ضد آفتاب! + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
مادر جوانی که فراموش کرده بود کرم ضد آفتاب کودک چند ماهه اش را همراه بیاورد با یک اشتباه کوچک سوختگی پوست حساس دخترش را 2 برابر تشدید کرد.
صفحه 1 از 2