نمناک بچه داری
این مطلب مفید بود ؟ 20 2
بچه داری
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 22
کشف استعداد کودک

راز کشف استعداد کودک از روی حرکاتش


برای کشف استعداد کودکان روش های مناسبی وجود دارد، همچنین برای کشف استعدادهای کودک باید در ابتدا از این موضوع مطلع باشید که کودکتان به چه چیزی علاقه دارد.
کودک

شیوه سخن آموزی به کودک توسط مادر


صحبت کردن کودک یکی از شیرین ترین لحظات برای والدین می باشد. اولین کلمه را کودک در بین 12 تا 14 ماهگی بر زبان می آورد. ولی چگونه مادران تکلم را به کودک ...
آلرژی در کودک

پیشگیری از آلرژی کودک


پیشگیری بر درمان مقدم تر است. در مورد آلرژی کودکان نیز بهتر است موارد پیشگیری را حتی قبل از بارداری رعایت کنید تا کودک عزیزتان دچار بیماری آلرژی نشود.
دل دردهای کودکان

دل دردهای کودکان نشانه ی چیست؟


دل دردهای کودکان را جدی بگیرید و تاحد امکان از خود درمانی خودداری کنید چرا که ممکن است دل دردی ساده نشانه ی بیماری جدی باشد.
مهارت اجتماعی کودکان

رابطه جالب سن پدر و مهارت اجتماعی کودکان


جالب است بدانید که یکی از عوامل موثر در تقویت و یا حتی کاهش مهارت اجتماعی کودکان سن پدر است ، پدرهای جوان به نحوی و پدرهای بالاتر از 40 سال به روشی دیگر در این بخش موثر هستند.
کودک بد اخلاق

اگر کودک شما هم روی اعصابتان است بخوانید


هم کودکان در سنین مختلف رفتارهایی را انجام می دهند که روی اعصاب والدین است برای تربیت این کودکان بد اخلاق و بد عنق باید با حفظ خونسردی خود رفتارهای مناسبی داشته باشید.
بهترین زمان بچه دار شدن

الان دیگه زمان بچه دار شدن شماست


در دین اسلام توصیه هایی در مورد بهترین زمان و شرایط مهم بچه دار شدن ذکر شده است که لازم است هر زوجی قبل از بچه دار شدن در مورد آن ها اطلاعاتی داشته باشند.
از پوشک گرفتن بچه

از پوشک گرفتن بچه به روش صحیح و زمان مناسب


از پوشک گرفتن بچه شاید یکی از مشکل ترین بخش های بچه داری باشد. کثیف شدن خانه و گریه ها و لجبازی های کودک و به هم ریختگی مادر و... برای اینکه به راحتی و به درستی کودک را از پوشک بگیرید باید...
صفحه 1 از 9