گیاهان دارویی

گیاه افزایش وزن
بهترین روش برای درمان لاغری و افزایش وزن استفاده از گیاهان دارویی اشتها آور می باشد که بدون عوارض و بدون آسیب به سلامت بدن هستند.
خواص گیاه خرفه

گیاه خرفه با خاصیت تابستانی که هرکسی نمیداند

زمان مطالعه : 8 دقیقه
استفاده از گیاه خرفه خواص دارویی و خواص درمانی مناسبی دارد و این گیاه سرشار از ویتامین ها می باشد، البته خواص تخم خرفه و برگهای گیاه خرفه هم بسیار قابل توجه است.
خواص قاصدک

خواص سلامت و زیبایی گل قاصدک بی نظیر است

زمان مطالعه : 7 دقیقه
قاصدک جز گیاهانی است که در بسیاری از نقاط جهان رشد می کند، همچنین قاصدک دارای مواد مغذی بالایی می باشد و برای سلامت بدن هم مفید است.
خواص گیاه تاج خروس

چطور می توان از خواص گیاه تاج خروس بهره برد؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اغلب افراد با خواص گیاه تاج خروس آشنا نیستند و به همین دلیل از آن استفاده نمی کنند، گیاه تاج خروس یک منبع عالی پروتئین است و برای سلامت بدن و درمان بیماری ها بسیار موثر می باشد.
خواص گل ختمی

خواص گل ختمی خیلی بیشتر از درمان گلو درد است

زمان مطالعه : 10 دقیقه
گل ختمی تنها برای برای مصرف در باغبانی مورد استفاده قرار نمی گیرد، این گیاه مزایای فراوانی برای سلامتی دارد که در ادامه از تمام این خواص مطلع خواهید شد.
خواص برگ زیتون

عصاره ی برگ درخت زیتون خاصیتی دارد معجزه آسا

زمان مطالعه : 10 دقیقه
برگ زیتون از خواص و فواید بی نظیری برخوردار می باشد، همچنین استفاده از برگ زیتون برای سلامت بدن و درمان برخی از بیماری بسیار مفید است.
خواص جعفری

خواص معرکه ی برگ ، تخم ، ساقه و آب جعفری

زمان مطالعه : 17 دقیقه
جعفری دارای خواص و مزایای شگفت انگیزی برای سلامت بدن و درمان بیماری ها دارد، البته گفتنی است که برگ، تخم و آب جعفری نیز خواص شگفت انگیزی دارند.
خواص حنا

خواص حنا گیاهی با هزار فایده

زمان مطالعه : 10 دقیقه
حنا دارای خواص و فواید درمانی بی نظیری است، از فواید حنا می توان به درمان سریع زخم، درمان سردرد، تنظیم فشار خون، درمان کچلی و تقویت بینایی اشاره کرد.
خواص میخک

خواص بی نظیر چوب میخک برای زیبایی و سلامت

زمان مطالعه : 10 دقیقه
چوب میخک دارای خواص و مزایای فراوانی است، البته چوب میخک خواص فوق العاده ای برای سلامت بدن و درمان بیماری ها نیز دارد.
درمان قرمزی پوست

نسخه های 3 سوت برای درمان قرمزی پوست صورت

زمان مطالعه : 10 دقیقه
بعضی افراد بنا به دلایل گوناگونی دچار قرمزی پوست مخصوصا صورت هستند این مشکل را می توان با راهکارهای خانگی طب سنتی به سادگی درمان کرد.
خواص روغن شنبلیله

خواص درمانی و زیبایی برگها و روغن شنبلیله در طب سنتی

زمان مطالعه : 12 دقیقه
شنبلیله گیاهی است که ارزش غذایی بالایی دارد و سرشار از مواد مغذی می باشد، در ادامه با تمام خواص برگ های سبز گیاه شنبلیله، دانه های شنبلیله و روغن شنبلیله آشنا خواهید شد.
خواص گل گاو زبان

میدانید چه خواص مهمی در گل گاوزبان پنهان است ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
گل گاو زبان یگ گیاه دارویی است که از خواص و فواید بی نظیری برخوردار است، همچنین گل گاو زبان برای درمان بیماری ها و پوست و مو بسیار مفید است.
پرورش گیاه دارویی در خانه

16 گیاه دارویی که میتوانید در خانه پرورش دهید + فواید

زمان مطالعه : 9 دقیقه
خیلی از بیماری ها را می توان در خانه با گیاهان دارویی درمان کرد و چه بهتر که این گیاهان را خودمان در خانه پرورش دهیم تا در مواقع لزوم از آن ها استفاده کنیم.
داروهای گیاهی

آیا داروهای گیاهی واقعا تاثیرگذار هستند؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
از بین درمان با داروهای شیمیایی و گیاهی کدام یک را انتخاب کنیم؟ آموزش های لازم برای استفاده از گیاهان دارویی را چطور بیاموزیم؟
چای بومادران

خواص درمانی قابل توجه چای بومادران + طرز تهیه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گیاه بومادران دارای فواید فوق العاده ای است و مصرف چای این گیاه هم خواص درمانی بی نظیری دارد، در ادامه از هر آنچه باید درباره چای بومادران بدانید مطلع می شوید.
صفحه 1 از 5