برو به :
نمناک اطلاعات دارویی
این مطلب مفید بود ؟ 6 2
3.88
پانکراتین

همه چیز در مورد مصرف “پانکراتین


“پانکراتین” به عنوان مکمل آنزیم های لوزالمعده برای هضم چربی ها و کربوهیدرات ها، یعنی کمک به هضم غذا در اشخاص پیر، ناتوان یا مبتلا به سوءهاضمه استفاده می شود.
دگزامتازون

آیا “دگزامتازون” در چاقی تاثیر دارد ؟


“دگزامتازون” در اشکال مختلفی وجود دارد (قرص ، شربت ، آمپول ، پماد ) که یکی از پرکاربرد ترین داروها می باشد که از آن به عنوان چاق کننده و اشتها آور یاد می شود.
باکلوفن

نکات قابل توجه قبل از مصرف “باکلوفن


باکلوفن از دسته داروهایی می باشد که از آن ها به عنوان شل کننده عضلانی نام برده می شود و از نتایج آن کاهش مقدار و شدت گرفتگی عضلانی در بیماران ام اس می باشد.
سفازولین

نکاتی مهم در رابطه با “سفازولین


از داروی سفازولین اکثرا برای پیشگری از بروز عفونت پس از عمل جراحی استفاده می شود که شکل دارویی “سفازولین” پودر مانند می باشد که در جهت تزریق درون ویال کاربرد دارد.
دیگوکسین

دیگوکسین” در چه مواردی کاربرد دارد ؟


اگر نارسایی قلبی دارید می توانید با مشاهده این مطلب از بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک در مورد تاثیرات “دیگوکسین” بر روی این بیماری اطلاعات بیشتری را کسب نمایید.
تاموکسیفن

عوارض و موارد منع مصرف “تاموکسیفن


“تاموکسیفن” برای درمان سرطان پستان و نازایی وابسته بهاولیگومنوره یا آمنوره ثانویه مصرف می شود که در ادامه این مطلب به بررسی این دارو خواهیم پرداخت.
امپرازول

تاثیرات داروی “امپرازول” چیست ؟


کسانی که با درد معده سر و کار دارند این دارو را به خوبی می شناسند . در ادامه این مطلب برای شما اطلاعات دارویی “امپرازول” را بیان خواهیم کرد.