باشگاه پرسپولیس

یک زن و مرد عامل آتش سوزی درب ورودی باشگاه پرسپولیس

تاریخ انتشار : 13 آذر 1396کد مطلب : 60745زمان مطالعه : 2 دقیقه
رئیس پلیس پایتخت جزییاتی از دستگیری یک زن و یک مرد در ماجرای آتش سوزی ورودی باشگاه پرسپولیس و روزنامه خبر ورزشی خبر داد.

جزییات جدید از آتش سوزی ورودی باشگاه پرسپولیس

رئیس پلیس پایتخت با تشریح جزئیات دستگیری یک زن و یک مرد در ماجرای آتش زدن ورودی باشگاه پرسپولیس و روزنامه خبر ورزشی، از قصد خرابکاران برای آتش کشیدن خودروی مجری مشهور برنامه های ورزشی خبر داد.

سردار حسین رحیمی در گفت وگویی با اشاره به دستگیری یک زن و یک مرد به عنوان عوامل آتش زدن ورودی ساختمان باشگاه پرسپولیس و روزنامه خبر ورزشی در تشریح جزئیات دستگیری این افراد و هدف بعدی آنها اظهار کرد:پس از اعلام گزارش به آتش کشیدن ورودی ساختمان باشگاه پرسپولیس، پلیس پایتخت وارد عمل شد و شناسایی افراد دخیل در این ماجرا در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود:به دنبال رصد اطلاعات همکاران ما در پلیس اطلاعات و امنیت عمومی پایتخت، شامگاه امروز عوامل این دو خربکاری که یک زن و یک مرد بودند در اقدامات اطلاعاتی شناسایی و در عملیات غافلگیرانه دستگیر شدند.

وی ادامه داد:پس از دستگیری این افراد و در بازجویی از آن ها مشخص شد این خرابکاری ها با تحریک مجری فراری ضد انقلاب انجام شده بود.

رحیمی با بیان این که این دو اقدام خرابکاران با هدف خودنمایی صورت گرفته بود، افزود:بررسی های تکمیلی انجام شده نشان داد این افراد که در تماس با این مجری ضد انقلاب فراری بودند قصد داشتند در اقدام بعدی خود خودروی مجری یکی از برنامه های پر بیننده ورزشی را به آتش بکشند که با اقدام سریع پلیس موفق به این کار نشدند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در پایان خاطر نشان کرد:پلیس پایتخت تمام تحرکات در سطح شهر تهران را تحت رصد کامل خود دارد و به دنبال اقدامات اطلاعاتی انجام شده تمامی افراد دخیل در این دو خرابکاری شناسایی و دستگیر شدند.

یک زن و مرد عامل آتش سوزی درب ورودی باشگاه پرسپولیس

55
این مطلب مفید بود ؟50
برگرفته از آفتاب نیوز - / ل
برچسب : آتش سوزی
وبگردی