آرون افشار

تست بازیگری مهران مدیری از آرون افشار در دورهمی

تاریخ انتشار : 10 اسفند 1398کد مطلب : 2324زمان مطالعه : 3 دقیقه
آرون افشار خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان شب گذشته مهمان برنامه دورهمی شد و در این برنامه درباره خواننده شدن، علاقه به بازیگری و فوتبال گفت.

گفتگوی جذاب آرون افشار در دورهمی

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته 9 اسفند 98 ساعت 22 روی آنتن شبکه نسیم رفت.

آرون افشار خواننده جوان موسیقی پاپ شب گذشته روی صندلی برنامه دورهمی نشست و به گفتگو با مهران مدیری پرداخت و آهنگ هایی را در این برنامه اجرا کرد.

این خواننده جوان کشورمان در ابتدای حضورش با ترانه جانم باش وارد استودیو شد و روبروی مهران مدیری نشست و به سوالات او پاسخ داد.

استعداد آرون افشار از کجا کشف شد

مهران مدیری در ابتدای گفتگو درباره سن آرون افشار و آغاز ماجرای خواننده شدن او پرسید که گفت:من متولد سال 76 هستم و از کودکی به این حرفه علاقه داشتم و به دلیل اینکه پدرم خواننده و نوازنده بود بیشتر به این حرفه گرایش پیدا کردم و پدرم استاد من بود که خیلی سختگیر بود و هنوز هم به من میگوید که باید خیلی بهتر از این شوی. من کلاس پیانو و آواز رفتم و گیتار میزنم.

آرون افشار درباره برگزاری اولین کنسرتش در یکماه پیش صحبت کرد و خبر از انتشار اولین آلبوم موسیقی اش داد و درباره آهنگ جانم باش که بیشتر مردم او را با آن میشناسند صحبت کرد.

آرون افشار و مهران مدیری

مهران مدیری در ادامه صحبت هایش به اهمیت کتاب خواندن اشاره کرد و از آرون افشار هم درباره کتابخوانی سوال کرد.

بهنام بانی و بابک جهانبخش دو خواننده مورد علاقه آرون افشار هستند و مهران مدیری از دعوت مجدد این دو خواننده به دورهمی خبر داد.

ازدواج آرون افشار

مهران مدیری بعد از گپ و گفتی کوتاه به سراغ ازدواج آرون افشار رفت و از او پرسید که ازدواج نکردی که گفت:الان خیلی زود است که به ازدواج فکر کنم و به نظرم بهترین سن ازدواج 30 تا 35 سال است و من تابحال به غیر از عشق پدر و مادر و خدا تابحال عاشق نشده ام.

مجری دورهمی درباره شغل مورد علاقه آرون افشار غیر از خوانندگی گفت:من به فوتبال خیلی علاقه دارم و به شوخی گفت که به وزن من نگاه نکنید به خدا فوتبالم خوب است و مهران مدیری به استقلالی دو آتیشه بودن او اشاره کرد و تکذیب کرد و گفت من طرفدار هر دو تیم هستم و در ادامه آقای مدیری درباره فوتبال بازی کردن آرون افشار گفت.

برنامه دورهمی

بازیگری آرون افشار

آرون افشار در ادامه صحبت هایش به علاقه ای که بازیگری دارد اشاره کرد و گفت:یک دوست عزیزی داستان زندگی من را می نویسد و داستان مهیجی است و قرار است در یک فیلم بازی کنم و مهران مدیری از او یک تست بازیگری گرفت و مهران مدیری با خنده گفت به نظرم اصلا استعداد بازیگری نداری.

در بخش از این برنامه آرون افشار درخواست اجرای یک قطعه به صورت زنده کرد و ترانه ای را به صورت زنده در برنامه اجرا کرد.

در ادامه این برنامه پرسش و پاسخ های کوتاهی بین مهران مدیری و آرون افشار رد و بدل شد و بعد از آن مهران مدیری به شلخته بودن آرون اشاره کرد و از تنبل و کثیف بودن، دیر از خواب بیدارشدن و ندیدن آفتاب، شکمو بودن و عشق کباب بودن، با دست غذا خوردن ،ترسو و بد قول بودن و ولخرج بودن او گفت و آرون به دفاع از خودش پرداخت.

آرون افشار از عشق فوتبال بودن تا بازیگری در دورهمی

3.614
این مطلب مفید بود ؟104
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی