آزادراه تهران شمال

تردد از آزادراه تهران - شمال تا اطلاع ثانوی بدون محدودیت

تاریخ انتشار : 3 خرداد 1399کد مطلب : 40488زمان مطالعه : 1 دقیقه
همزمان با تعطیلات عید سعید فطر با لغو محدودیت تردد شبانه از قطعه یک آزادراه تهران- شمال، عبور از این آزادراه شبانه روزی شد.

ایرنا:براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های ترددشمار وگشت های شعب راهداری سراسر کشور، اکنون به استثنای جاده های مسدود و ممنوع ، مابقی جاده های مواصلاتی کشور باز و تردد در آن ها به روال عادی در جریان است. 

در شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2هزار ٢٨٤ تردد شمار فعال در جاده های برون شهری، نسبت به روز قبل ١٠ درصد کاهش تردد را نشان می دهد. 

همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین١٢.٢ درصد و اوج تردد بین ساعت 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعت 3 تا 4 صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می توانند ساعت مناسبتری را برای سفر انتخاب کنند. 

آخرین وضعیت جاده های شمالی نیز ازتردد روان در جاده های چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت خبر می دهد.

تردد شبانه از آزادراه تهران - شمال ( قطعه یک)، واقع دراستان تهران نیز که از تاریخ ٢٠ فروردین به دلیل اجرای عملیات تکمیل تجهیزات جانبی مسدود بود، تا اطلاع ثانوی باز است. 

محور قزوین - همدان (کیلومتر 110) مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین لاین روبرو به صورت دو طرفه انجام می شود. 

همچنین آزادراه چالوس - مرزن آباد و بالعکس از ساعت ١٩الی تا ٧ روز بعد مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین جاده قدیم چالوس - مرزن آباد انجام می شود.

انتهای پیام/م

تردد از آزادراه تهران - شمال تا اطلاع ثانوی بدون محدودیت

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
وبگردی