آزمون کاردانی

مهلت مجدد ثبت نام آزمون کاردانی نظام جدید آغاز شد

تاریخ انتشار : 18 تیر 1399کد مطلب : 42458زمان مطالعه : 2 دقیقه
مهلت مجدد برای ثبت نام داوطلبان شرکت در آزمون کاردانی نظام جدید از امروز آغاز شده و تا 22 تیر ادامه دارد.

ایسنا: بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور فرایند ثبت نام و انتخاب رشته سری دوم برای شرکت در کنکور کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیردولتی غیرانتفاعی، از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org آغاز شد و این مهلت تا 22 تیرماه برای داوطلبان جا مانده از ثبت نام ادامه دارد.

همچنین آن دسته از داوطلبانی که پیش از این ثبت نام خود را انجام داده اند، در این بازه زمانی اعلام شده مهلت ویرایش اطلاعات دارند.

بر این اساس اسامی رشته های کاردانی نظام جدید برای پذیرش در این دانشگاه ها و موسسات توسط سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد و در 2 هزار و 726 رشته محل بدون آزمون، تعداد 100 هزار و 956 نفر و در رشته های با آزمون 151 هزار و 529 نفر در سه هزار و 743 رشته محل پذیرفته می شوند.

علاقه مندان به تحصیل در دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی-غیرانتفاعی در صورتیکه دارای شرایط باشند، به عنوان داوطلب این دوره فقط در یک رشته امتحانی و متناسب با رشته تحصیلی و کد رایانه ای دیپلم خود متقاضی شوند.

دانش آموزان شاخه فنی و حرفه ای، کاردانش یا شاخه نظری سال جاری همچنین دارندگان دیپلم شاخه فنی و حرفه ای، کاردانش یا شاخه نظری سال 95 و قبل از آن نیازی به دریافت کد سوابق تحصیلی و ارائه آن ندارند.

همچنین داوطلبان لازم است به وسیله کارت های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است، نسبت به پرداخت مبلغ 37 هزار تومان و اگر داوطلبی علاقه مند به شرکت در گزینش رشته های دانشگاه های غیردولتی است باید نسبت به پرداخت 9 هزار و 300 دیگر اقدام کند.

کنکور کاردانی نظام جدید روز جمعه 14 شهریورماه برگزار می شود.

انتهای پیام/م

 

مهلت مجدد ثبت نام آزمون کاردانی نظام جدید آغاز شد

53
این مطلب مفید بود ؟30
وبگردی