آنتونی گولتس

دردسر پرسپولیس برای پرونده آنتونی گولتس در فیفا

تاریخ انتشار : 17 بهمن 1396کد مطلب : 64103زمان مطالعه : 1 دقیقه
باشگاه پرسپولیس هنوز درگیر پرونده آنتونی گولتس در دادگاه بین المللی ورزش است.

پرونده آنتونی گولتس مدافع فصل گذشته پرسپولیس دچار پیچیدگی شده است

باشگاه پرسپولیس هنوز درگیر پرونده آنتونی گولچ در دادگاه بین المللی ورزش است. با این حال مدیران این باشگاه، هنوز تکلیف نماینده قانونی خود را برای رسیدگی به این پرونده مشخص نکرده است.

وکیل سوئیسی باشگاه پرسپولیس حدود سه هفته پیش در جریان صحبت های مهدی طارمی در خصوص پرونده انتقالش از ریزه اسپور ترکیه به پرسپولیس، از سمت خود استعفا داد. مدیران باشگاه نیز تاکنون نتوانسته اند فرد جدیدی را جایگزین وی کنند تا روند رسیدگی به پرونده بازیکن خارجی خود را پیگیر شود.

پرونده آنتونی گولچ مدافع استرالیایی فصل گذشته پرسپولیس به دلیل شکایت طرفین از یکدیگر دچار پیچیدگی هایی شده است که نیاز به دفاع از سوی مقامات باشگاه پرسپولیس دارد. باید دید حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس چه تصمیمی در انتخاب وکیل جدید سرخپوشان در پرونده های حقوقی بین المللی اتخاذ می کند تا مانع از محرومیت و جریمه جدید پرسپولیسی ها شود.

آنتونی گولتس

درد سر مدافع سابق پرسپولیس

بیوگرافی آنتونی گولچ بازیکن پرسپولیس

آنتونی گولتس یک بازیکن فوتبال اهل استرالیا است.از باشگاه هایی که در آن بازی کرده است می توان به باشگاه فوتبال سیدنی، باشگاه فوتبال آدلاید یونایتد، باشگاه فوتبال وسترن سیدنی واندررز،باشگاه فوتبال پرث گلوری، باشگاه فوتبال شریف تیراسپول و پرسپولیس تهران اشاره کرد.

دردسر پرسپولیس برای پرونده آنتونی گولتس در فیفا

51
این مطلب مفید بود ؟10
برگرفته از مهر -ویکی‌پدیا / ر
وبگردی