اتاق خواب آبی
اتاق خواب هایی به رنگ آبی برای پسربچه های امروزی با طراحی و دیزاین مدرن فوق العاده زیبا هستند که پسربچه ها حتما میپسندند.

اتاق خواب های آبی برای پسربچه ها

رنگ آبی در دکوراسیون اتاق پسربچه ها کاملا ایده آل است و همه پسرها این رنگ را دوست دارند، با توجه به سن و سلیقه بچه ها میتوانید رنگ های دیگر را با آبی در دکوراسیون اتاق خواب ترکیب کنید. با توجه به روحیات پسربچه ها بهتر است رنگ آبی برای اتاق خواب آن ها انتخاب شود، رنگ آبی را میتوانید با رنگ های سفید، طوسی، قهوه ای، زرد و قرمز ترکیب کنید.

اتاق خواب آبی

اتاق خواب پسر بچه ها به رنگ آبی

بهتر است رنگ آبی را با یک یا دو رنگ دیگر در دکوراسیون اتاق خواب بچه ها ترکیب کنید تا خسته کننده نباشد برایشان، از رنگ آبی بصورت حرفه ای خلاقانه در اتاق خواب استفاد کنید طوری نباشد که همه وسایل اتاق خواب به رنگ آبی و یکنواخت باشند. سعی کنید از آبی کمرنگ تا آبی پررنگ را در اتاق خواب پسربچه ها به کار ببرید، تصاویر زیر ایده های خوبی برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب آبی رنگ هستند.

دکوراسیون اتاق کودک

دکوراسیون اتاق کودک پسر

ترکیب سفید و آبی خیلی قشنگ میشود مخصوصا برای اتاق پسربچه ها، اگر تصمیم دارید اتاق پسرتان را با رنگ آبی طراحی کنید با مشاهده این تصاویر ایده بگیرید و بهترین اتاق خواب را طراحی کنید.

اتاق خواب پسرانه آبی

اتاق خواب آبی و سفید پسرانه 

رنگ آبی اتاق نوزاد

اتاق خواب نوزاد پسر به رنگ آبی

روتختی آبی رنگ

روتختی آبی رنگ پسرانه

اتاق دوقلوها

اتاق خواب پسربچه های دوقلو

دکوراسیون اتاق پسرانه

دکوراسیون اتاق پسرانه بچه گانه

اتاق خواب آبی

اتاق خواب آبی و سفید پسرانه

تزیین اتاق پسرانه

دکوراسیون و تزیین اتاق پسرانه

دکوراسیون اتاق خواب های آبی برای پسربچه ها + تصاویر

3.113
این مطلب مفید بود ؟85
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی