دکوراسیون اتاق خواب
برای ایجاد آرامش در دکوراسیون اتاق خواب ترفندهای ساده ای وجود دارد که با رعایت آن ها میتوانید آرامش را به اتاق خواب تان هدیه دهید.

طراحی دکوراسیون اتاق خواب آرامش بخش

از آنجایی که اتاق خواب محل خواب و استراحت است پس باید دکوراسیونی آرامش بخش داشته باشد، برای ایجاد آرامش در دکوراسیون اتاق خواب ایده ها و ترفندهایی وجود دارد که در این بخش از دنیای مد نمناک مشاهده میکنید.

اتاق خواب آرامش بخش

رنگ اتاق خواب آرامش بخش

اولین و تاثیرگذارترین نکته در آرامش اتاق خواب رنگ آن است، رنگی که برای اتاق خواب انتخاب میکنید باید اصولی و با رعایت قوانین دکوراسیونی باشد. اگر قرار باشد بهترین رنگ ها برای دکوراسیون اتاق خواب را به شما معرفی کنیم میتوان به رنگ های سفید، آبی آسمانی، صورتی ملایم و رنگ های خنثی اشاره کرد.

این رنگ ها جزو آرامش بخش ترین رنگ ها به حساب می آیند که میتوانند اتاق خوابی آرام و شیک برایتان خلق کنند، سفید اگر به تنهایی مورد استفاده قرار بگیرد که عالی است اما اگر با رنگ هایی مانند آبی و صورتی ترکیب شود فوق العاده میشود.

فنگ شویی اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب آرام و شیک

از تابلوها و تصاویر خشن که رنگ های تیره و تند دارند در اتاق خواب استفاده نکنید، سعی کنید از تابلوهای با طرح گل و با رنگ های شاد استفاده کنید.

سادگی همیشه آرامش بخش بوده و هست پس هیچوقت اتاق خواب تان را شلوغ و به هم ریخته نکنید، اتاق خواب تمیز و مرتب میتواند انرژی مثبت و حال خوب به شما ببخشد.

مدل سرویس خواب

چیدمان اتاق خواب آرامش بخش

 

نکاتی برای داشتن دکوراسیون آرامش بخش اتاق خواب + عکس

4.3230
این مطلب مفید بود ؟19931
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی