اتاق کیتی
اتاق خواب مورد علاقه و دوست داشتنی اکثر دختربچه ها اتاق خواب با تم کیتی است، یعنی تمام وسایل ریز و درشت اتاق خواب به رنگ صورتی و طرح کیتی باشد.

دکوراسیون اتاق کودک با طرح کیتی

اتاق خواب دختربچه ها تم های دوست داشتنی دارند و به رنگ صورتی هستند، اگر قرار باشد یکی از زیباترین تم های دخترانه برای اتاق خواب بچه ها را نام ببریم قطعا تم کیتی است که معمولا به رنگ صورتی است. تم کیتی با سلیقه و روحیات دختربچه ها هماهنگی دارد و تمی کاملا شاد است.

اتاق کیتی

اتاق کودک با تم کیتی

تم کیتی به رنگ صورتی است و رنگ صورتی آرامش بخش است، بر اساس تم کیتی میتوانید اتاق خوابی دخترانه و رویایی برای فرزندتان دکوراسیون کنید. اگر مشغول خرید سیسمونی هستید و دنبال یک تم دخترنه و عالی میگردید پیشنهاد ما به شما تم کیتی است . روتختی, سرویس خواب, فرش، پرده، عروسک، کاغذ دیواری جزو وسایلی هستند که باید به شکل کیتی باشند و رنگ به رنگ صورتی.

نمونه هایی از اتاق خواب های دخترانه با تم و تزیینات کیتی را در ادامه برایتان جمع آوری کرده ایم که مشاهده کنید و در صورت علاقه از آن ها ایده بگیرید.

اتاق دخترانه

دکوراسیون اتاق دخترانه کیتی

دکواسیون اتاق کیتی

تزیین اتاق با تم کیتی

میتوانید دیوار اتاق کودک را به صورتی رنگ کنید و از استیکرهای کیتی روی دیوار بچسبانید اگر هم دوست داشته باشید میتوانید از کاغذ دیواری هایی به شکل کیتی برای اتاق دخترتان تهیه کنید.

طراحی اتاق کیتی

طراحی اتاق دخترانه کیتی

روتختی کیتی

روتختی دخترانه مدل کیتی

ست اتاق خواب کیتی

ست اتاق خواب کیتی

وسایل اتاق خواب کیتی

وسایل اتاق خواب به شکل کیتی

تم کیتی برای اتاق

تم کیتی برای اتاق خواب بچه

سرویس خواب دخترانه

سرویس خواب مدل کیتی

اتاق دخترانه

اتاق دخترانه تم kitty

طراحی و دکوراسیون اتاق دخترانه با تم و تزیینات کیتی + تصاویر

4.239
این مطلب مفید بود ؟336
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی