احسان علیخانی

واکنش جالب احسان علیخانی به شوخی با او در لیسانسه ها

تاریخ انتشار : 28 دی 1396کد مطلب : 63119زمان مطالعه : 2 دقیقه
احسان علیخانی مجری سرشناس برنامه ماه عسل با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش به شوخی های سریال لیسانسه ها با او واکنش نشان داد.

شوخی با احسان علیخانی در سریال لیسانسه ها

سریال لیسانسه ها ساخته سروش صحت با بازی هوتن شکیبا ، امیرحسین رستمی و امیر کاظمی یکی از سریال های پرمخاطب شبکه سه سیما است که این روزهای فصل دوم آن روی آنتن است.

حبیب با بازی هوتن شکیبا یکی از نقش های اصلی این سریال است که علاقه زیادی به احسان علیخانی مجری معروف برنامه ماه عسل دارد.

سبک خاص لباس پوشیدن حبیب در این سریال یکی از سوژه هایی است که در این نقش بسیار پررنگ است. حبیب که علاقه زیادی به احسان علیخانی دارد معتقد است سبک لباس پوشیدن او برگرفته از سبک لباس پوشیدن احسان علیخانی در برنامه ماه عسل است.

هوتن شکیبا

هوتن شکیبا بازیگر نقش حبیب در سریال لیسانسه ها

در چند قسمت گذشته این برنامه سوژه شدن احسان علیخانی و ماه عسل پررنگ تر شد و شکل گیری ماجراهایی که باعث میشد نام احسان علیخانی به میان بیاید بیشتر بود . این بخش از طنز سریال لیسانسه ها با اعتراض هواداران احسان علیخانی مواجه شد که معتقد بودند این سریال احسان علیخانی را به سخره گرفته است.

مجری برنامه ماه عسل برای خاتمه دادن به این گونه بحث ها با انتشار بخش هایی از سریال لیسانسه ها که نام خودش در آن به میان آمده بود نسبت به این ماجرا واکنش نشان داد.

 احسان علیخانی

واکنش احسان علیخانی به شوخی های سریال لیسانسه ها با او

احسان علیخانی با انتشار ویدئوهایی کوتاه از سریال لیسانسه ها نوشت:«سلام رفقا تو روز هایی که بازار خبر ناخوش و تلخ داغ تر شده، دمِ بچه های لیسانسه ها گرم که در این بازار کسادِ طنز و کمدی در تلویزیون، مخاطب جدی و پیگیر داره، بعضی از دوستان کامنت گذاشتن که چرا با من شوخی کردن در لیسانسه ها، به این دوستان باید بگم که ١- وقتی خودم دیدم خیلی خندیدم و حال کردم ٢- سروش صحت رو یکی از چهره های مهم و دوست داشتنی در تلویزیون میدونم، چه به عنوان نویسنده، چه به عنوان کارگردان، حتی از سال ها پیش خوانندهِ یادداشت های سروش بودم در مطبوعات ٣- شوخی کردن لیسانسه ها با خودم رو لطف و محبت این گروه میدونم نه مسخره کردن ٤- مصیبت دوستان سریال سازُ خوب میفهمم، وقتی کسی حق نداره با هیچ صنف و شخصیتی حتی شوخی کنه چه برسه به نقد، رفقا تو رو خدا شما دیگه شوخی کردن لیسانسه ها با یکی مثلِ منُ، توهین برداشت نکنید ٥- سروش صحت، بیژن بنفشه خواه، امیرحسین رستمی، هوتن شکیبا و همه گروه لیسانسه ها، خسته نباشید و دمتون گرم.»

 

واکنش جالب احسان علیخانی به شوخی با او در لیسانسه ها

582
این مطلب مفید بود ؟820
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی