استایل کلاسیک مردانه

با استایل کلاسیک مردانه خوشتیپ و جذاب شوید + عکس

کد مطلب : 68499زمان مطالعه : 2 دقیقه
استایل کلاسیک مردانه بهترین استایل برای آقایان در سنین مختلف است که آن ها را در مناسبت های مختلف مختلف خوشتیپ و جذاب میکند.

نکاتی برای داشتن استایل کلاسیک مردانه

معمولا آقایان با دو استایل به خوشتیپی میرسند استایل مد روز و استایل کلاسیک, برخی از آقایان اصول خوشتیپ شدن را نمیدانند و فکر میکنند از دیگران تقلید کنند یا از مجلات مد لباس ایده بگیرند و لباس های گران قیمت بپوشند خوشتیپ میشوند اما اینگونه نیست و با این روش ها استایل جالبی نخواهید داشت.

استایل کلاسیک مردانه

استایل کلاسیک مردانه 2018

اکثر استایل های مدرن و مد روز بعد از یک مدت از مد می افتند اما استایل کلاسیک همیشه مد بوده و هست و جایگاه ویژه ای در دنیای مد و لباس دارد. آقایان در هر سنی که باشند و در موقعیت های مختلف میتوانند تیپ کلاسیک داشته باشند, این تیپ مردانه برای خانم ها هم بسیار جذاب است و توجه آن ها را حسابی جلب میکند.

برای داشتن تیپ کلاسیک باید خوش اندام باشید زیرا خوش اندامی اولین مرحله رسیدن به خوشتیپی است, برای خوش هیکل بودن باید فرم اندام تان مثلث معکوس باشد به این صورت که دور سینه 20 سانتی متر بیشتر از دور کمر باشد.

استایل کلاسیک مردانه

تیپ و استایل کلاسیک مردانه 

نکاتی برای برای داشتن تیپ کلاسیک

  • کفش های اسپرت و کتانی نپوشید
  • تیشرت های فانتزی و پیراهن های گل گلی ممنوع!
  • شلوار پارچه ای را جایگزین شلوار جین کنید
  • جوراب سفید نپوشید
  • مدل موهایتان هم باید کلاسیک باشد
  • ساعت مچی را فراموش نکنید
  • لباس های تنگ و یا گشاد نپوشید

در استایل کلاسیک مرتب بودن حرف اول را میزند لباس های شما باید اتو کرد و تمیز باشند, پیراهن تان حتما باید داخل شلوار قرار بگیرد. رنگ های روشن و جیغ برای این استایل مناسب نیستند بهترین انتخاب رنگ های خنثی هستند.

با استایل کلاسیک مردانه خوشتیپ و جذاب شوید + عکس

4.715
این مطلب مفید بود ؟141
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی