اتاق ناهارخوری
یکی از ایده های مدرن طراحی دکوراسیون داخلی استفاده از فضاهای پرت منزل به عنوان اتاق ناهارخوری است که در ادامه تکنیک های آن را به شما میگوییم.

استفاده از فضاهای پرت خانه به عنوان اتاق ناهارخوری

تکنیک های استفاده بهینه از فضاهای پرت منزل این امکان را به شما میدهد که نهایت استفاده را از فضای منزل تان داشته باشید، این ترفند در خانه های کوچک بسیار کارآمد است و باعث میشود استفاده مناسبی از فضای کوچک منزل تان داشته باشید. در این بخش از دنیای مد نمناک قصد داریم تکنیک های استفاده از فضاهای پرت منزل به عنوان اتاق ناهارخوری را به شما بگوییم.

اتاق ناهارخوری

ایده های طراحی اتاق ناهارخوری

اگر منزل تان به قدری کوچک است که به هیچ عنوان جایی برای قرار دادن میز ناهارخوری وجود ندارد بهترین کار این است که از کانتر یا اوپن آشپزخانه به عنوان میز ناهارخوری استفاده کنید به این صورت که دور آن صندلی های مخصوص بچینید .

ترکیب نیمکت با صندلی های خاص فوق العاده است، یک گوشه از منزل تان که هیچ استفاده ای از آن ندارید یک نیمکت و دو عدد صندلی به همراه یک میز ساده قرار دهید و میز ناهارخوری خاصی برای خود داشته باشید.

استفاده از فضای پرت خانه

استفاده از فضای پرت خانه برای اتاق ناهارخوری

از فضای پرت راهروی ورودی خانه میتوانید به عنوان اتاق ناهارخوری استفاده کنید، با استفاده از رنگ های جیغ و شاد اتاق ناهار خوری جذابی طراحی کنید. بای این فضا هم بهتر است از نیمکت استفاده کنید.ترکیب نارنجی و سفید بهترین ترکیب رنگی برای اتاق ناهارخوری تان است . این رنگ باعث درخشندگی دیگر عناصر داخل خانه می شود. اگر می خواهید به دکوراسیون اتاق ناهارخوری تان جلوه ویژه ای بخشید نورپردازی دراماتیک روی دیواربه شما کمک می کند.

راهرویی که به اتاق خواب ها متصل میشود هم میتوانید فضای پرت اما مناسبی برای قرار دادن میز ناهارخوری باشد میتوانید اتاق غذاخوری تابستانی با تم ساحلی طراحی کنید و روزهای گرم تابستان آنجا غذا بخورید.برای داشتن حس ساحلی بهتر است از رنگ های آبی و سفید استفاده کنید مثلا برای میزاز یک میز سفید رنگ بیضی و برای صندلی هم از صندلی های حصیری کنار ساحلی استفاده کنید.

طراحی اتاق غذاخوری

طراحی اتاق غذاخوری در فضاهای پرت

شما می توانید یک گوشه از خانه را به سبک رستوران های کوچک طراحی کنید و صندلی های هلالی شکل با یک میز بیضی قرار دهید و این قسمت از خانه را به رنگ آبی کمرنگ در آورید . 

برای تبدیل گوشه خانه تان به یک ناهارخوری زیبا و دلنشین برای سه طرف از نیمکت و برای یک طرف از صندلی های مدل قدیمی استفاده کنید. 

 اگر آشپزخانه شما پنجره ای دارد می توانید از این پنجره برای دلچسب تر شدن فضای نهارخوری استفاده کنید و میز خود را کنار آن قرار دهید و یا حتی به دیوار آن بچسبانید، با این کار حس و حال فضای بیرون را به درون خانه می آورید .

 

استفاده از فضاهای پرت منزل به عنوان اتاق ناهارخوری + عکس

3.510
این مطلب مفید بود ؟73
منبع : بخش دنیای مد نمناک / ح / ف
وبگردی