استقلال

اقدام باشگاه استقلال برای جذب 3 بازیکن

تاریخ انتشار : 24 اردیبهشت 1397کد مطلب : 68033زمان مطالعه : 2 دقیقه
مدیران باشگاه استقلال به سرمربی این تیم اعلام کردند که به فکر گزینه های بعدی خود نیز باشد تا در صورت نیامدن این 3 بازیکن، باشگاه استقلال برای جذب گزینه های بعدی شفر اقدام کند.

صحبت های اولیه باشگاه استقلال برای تمدید قرارداد چند بازیکن

باشگاه استقلال مذاکرات با برخی از بازیکنان را برای فصل آینده جهت تمدید قرارداد آنها آغاز کرد.

این روز ها پس از اینکه تیم فوتبال استقلال قهرمان جام حذفی شده و لیگ برتر ایران را هم با رتبه سوم به پایان رسانده است، اخبار مختلف اطراف این تیم زیاد شده است. مهم ترین خبر ها در خصوص نقل و انتقالات استقلال برای فصل آینده است.

از باشگاه استقلال خبر می رسد که مسئولان این باشگاه مذاکره با 3 بازیکن را آغاز کردند و صحبت های اولیه با آنها صورت گرفته است، اما نکته ای در این بین وجود دارد این است که شاید انتقال یک یا 2 نفر از آنها را منتفی کند.

استقلال

 آغاز مذاکره با 3 بازیکن استقلال

گفته می شود در میان مذاکرات باشگاه استقلال با این 3 گزینه یکی، دو نفر از آنها به مدیران باشگاه استقلال اعلام کردند که برای فصل آینده قصد لژیونر شدن دارند و شاید این مسئله رفتن آنها به استقلال را منتفی کند.

حالا با توجه به اینکه انتقال این 3 بازیکن به استقلال به تاخیر افتاده و مشخص نیست که آنها چه تصمیمی برای آینده خود خواهند گرفت، مدیران باشگاه استقلال به وینفرد شفر سرمربی این تیم اعلام کردند که وی به فکر گزینه های بعدی خود هم باشد تا در صورت نیامدن این 3 بازیکن، باشگاه استقلال برای جذب گزینه های بعدی شفر اقدام کند.

استقلال

بازیکنان مورد نظر برای فصل آینده استقلال

درخواست رسمی باشگاه استقلال از شفر؛ تکلیف بازیکنان را روشن کن!

استقلال سه شنبه این هفته آخرین بازی خود در فصل جاری را برابر ذوب آهن انجام خواهد داد تا تکلیف این تیم برای صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا مشخص شود.

قرار است شفر بعد از این بازی ایران را ترک کند تا پس از استراحتی چند روزه به ایران برگردد.

مسئولان استقلال اما از شفر خواسته اند تا فهرست بازیکنان مورد نظرش برای فصل آینده را به باشگاه ارائه داده و تکلیف بازیکنان فعلی استقلال را هم برای تمدید قرارداد یا قرار گرفتن در فهرست فروش مشخص کند.

اقدام باشگاه استقلال برای جذب 3 بازیکن

52
این مطلب مفید بود ؟20
برگرفته از روزنو / ر
وبگردی