اشک بشار رسن

گریه های تمام نشدنی بشار رسن به یاد مادرش + تصاویر

تاریخ انتشار : 2 آبان 1397کد مطلب : 72514زمان مطالعه : 2 دقیقه
بشار رسن هافبک عراقی تیم پرسپولیس در جریان شادی هم تیمی های خود پس از بازی مقابل السد قطر، با اشک های فراوان زمین فوتبال را ترک کرد.

اشک های بشار به یاد مادر

ورزش سه: بشار رسن طی دو سال اخیر با عملکرد و رفتاری که از خود نشان داده، به یکی از محبوب ترین بازیکنان پرسپولیس تبدیل شده و جایگاه خاصی نزد تماشاگران این تیم دارد، تا جایی که آنها در بازی برگشت مقابل السد قطر، برای عرض تسلیت به او اقدام ویژه ای انجام دادند.

هافبک عراقی پرسپولیس 13 روز قبل در غم از دست دادن مادرش سوگوار شد و در حین برگزاری دیدار دوستانه ملی مقابل آرژانتین در جریان این اتفاق تلخ قرار گرفت که پس از آن در مسابقه تدارکاتی تیم ملی عراق برابر عربستان به میدان نرفت و در بازی جام حذفی پرسپولیس با نود ارومیه نیز حضور نداشت.

گریه کردن بشار رسن برای مادرش

گریه های بشار رسن 

اما بشار شب گذشته و با پشت سر گذاشتن 12 روز از درگذشت مادرش، دوباره به میادین بازگشت و تماشاگران پرسپولیس نیز با طرح موزائیکی که مضمون آن تسلیت به این بازیکن بود، از او استقبال کردند و هافبک عراقی نیز در بدو ورود به زمین به ابراز احساسات آنها پاسخ داد. 

بشار رسن که در دیدار برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل السد جزو ترکیب تیمش بود و مثل همیشه نمایش خوبی به نمایش گذاشت ولی در دقایق تلف شده از زمین بیرون رفت، در پایان مسابقه یاد مادرش را زنده نگه داشت.

اشک بشار رسن به خاطر مادرش

اشک های تمام نشدنی بشار رسن 

بعد از اتمام بازی تیم های پرسپولیس و السد و در حالی که سرخ پوشان در حال برگزاری جشن صعود به فینال آسیا بودند، بشار رسن با چشمانی اشک بار به سوی آسمان، عرض زمین را طی می کرد که سید جلال حسینی او را در آغوش گرفت تا هم تیمی خود را از این شرایط روحی خارج کند.

انتهای پیام/ح.ب

اشک های بشار رسن به یاد مادرش + تصاویر

4.820
این مطلب مفید بود ؟191
برچسب :
وبگردی