افزایش دما

افزایش تدریجی دما در اکثر مناطق کشور

تاریخ انتشار : 1 خرداد 1399کد مطلب : 39583زمان مطالعه : 1 دقیقه
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از روند افزایش تدریجی دما در بیشتر مناطق کشور از روز پنج شنبه (یکم خرداد) تا یکشنبه هفته آینده ( 4خرداد) خبر داد.

ایسنا:صادق ضیائیان با اشاره به آخرین نقشه های پیش بینی هواشناسی، گفت:امروز در استان های واقع در دامنه های زاگرس مرکزی و جنوبی، بخش هایی از مرکز، جنوب شرق و جنوب کشور بارش باران گاهی با رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.

 

وی افزود:جمعه و شنبه در دامنه های زاگرس مرکزی، یکشنبه و دوشنبه در شمال غرب، دامنه های زاگرس مرکزی و شمالی و سواحل مرکزی و غربی دریای خزر بارش پراکنده باران گاهی همراه با رعدوبرق و وزش باد پیش بینی می شود.

 

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی خاطرنشان کرد:از پنج شنبه (یکم خرداد) تا یکشنبه هفته آینده (4خرداد) روند افزایش تدریجی دما در بیشتر مناطق کشور رخ می دهد.

 

وی در خاتمه درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده گفت :آسمان تهران فردا (جمعه 2 خرداد) صاف گاهی با وزش باد با حداقل دمای 17 و حداکثر دمای 31 درجه سانتی گراد و طی روز شنبه (3خرداد) صاف تا قسمتی ابری و در بعد از ظهر احتمال وزش باد با حداقل و حداکثر دمای 20 و 35 درجه سانتی گراد پیش بینی می شود.

انتهای پیام/م

 

افزایش تدریجی دما در اکثر مناطق کشور

2.711
این مطلب مفید بود ؟65
برچسب : هواشناسی
وبگردی