لباس آقایان چاق
آقایان چاق چگونه لباس بپوشند که خوشتیپ شوند و کمی لاغر تر به نظر برسند؟ رازهای جالبی برای انتخاب لباس آقایان چاق داریم که در این بخش خواهید خواند.

سبک لباس پوشیدن آقایان چاق

آقایان چاق با انتخاب اصولی لباس و رعایت نکاتی در سبک لباس پوشیدن شان میتوانند تا حد زیادی خوشتیپ شوند و لاغر به نظر برسند، با رعایت نکاتی در لباس پوشیدن میتوانید نقاط ضعف اندام تان را بپوشانید و نقاط قوت را بهتر جلوه دهید.

لباس های تنگ و گشاد ممنوع

لباس های تنگ نپوشید مخصوصا اگر شکم بزرگی دارید بهتر است لباس هایی انتخاب کنید که درست اندازه شما باشند یعنی نه تنگ و نه گشاد، جنس هایی برای لباس تان انتخاب کنید که خیلی به شما نچسبند زیرا لباس های تنگ و چسبان شکن بزرگ تان را خیلی بد جلوه میدهند.

خوش تیپی مردان چاق

رنگ های جیغ و روشن نپوشید

برای افراد چاق بهترین گزینه لباس هایی با رنگ های تیره هستند زیرا رنگ های تیره به طور قابل توجهی شما را لاغز نشان میدهند، رنگ های روشنی مانند قرمز، صورتی، زرد و... اصلا برای شما مناسب نیستند. با پوشیدن لباس هایی به رنگ های تیره میتوانید چند کیلو از ورن تان را مخفی کنید.

لباس مناسب افراد چاق

جیب هایتان را خالی بگذارید

وقتی جیب های لباس تان را با چیزهایی مانند گوشی، کیف پول و ... پر میکنید باعث جلب توجه میشود و شاید چاق تر هم به نظر برسید پس بهتر است همیشه جیب هایتان را خالی بگذارید.

لباس آقایان چاق

لباس های راه راه عمودی

لباس های راه راه گزینه ی مناسبی هستند به شرطی که راه راه های عمودی داشته باشند، اینگونه لباس ها شما را لاغر تر و باریک تر نشان میدهند. لباس هایی با راه راه های افقی را هم که کلا باید فراموش کنید.

چند لایه لباس نپوشید

لباس های ضخیم و چند لایه را فراموش کنید زیرا اینگونه لباس ها برای افراد لاغر مناسب اند، سویشرت های نازک و لباس هایی که خیلی به حجم تان اضافه نکنند را انتخاب کنید.

لباس آقایان چاق و شکم دار چگونه باشد بهتر است؟ + عکس

4.1107
این مطلب مفید بود ؟8720
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی