نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی : کی روش شده سوژه خنده مردم !

تاریخ انتشار : 4 بهمن 1395کد مطلب : 43099زمان مطالعه : 2 دقیقه
نیوشا ضیغمی بازیگر خوش چهره سینما و تلوزیون انتقاد جالبی از استعفاهای پی در پی کی روش کرد و درباره تیم محبوبش پرسپولیس صحبت کرد.

واکنش نیوشا ضیغمی به رفتار کی روش

نیوشا ضیغمی بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون واکنش جالبی به استعفای اخیر سرمربی تیم ملی فوتبال ایران داشت.

سخنان چند روز قبل برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس یک واکنش تکراری و خسته کننده دیگر از کارلوس کی روش را به دنبال داشت.
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران علاوه بر دیپورت کردن ملی پوشان پرسپولیس تصمیم گرفت که استعفا دهد؛ تصمیمی که بارها در این چند سال حضور کی روش شاهد آن بوده ایم و هر بار هم ختم به خیر شده و با دادن امتیازات جدید به مرد پرتغالی همراه بوده است.


نیوشا ضیغمی

انتقاد نیوشا ضیغمی از کی روش

نیوشا ضیغمی بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون واکنش جالبی به سناریوی استعفاهای کی روش داشت تا جایکه گفت:on و off های کی روش شده سوژه خنده مردم!

خانم ضیغمی از پرسپولیس تون چه خبر؟

خدا رو شکر تیم شرایط خوبی دارد و هر روز از روز قبل بهتر نتیجه می گیرد و امیدوارم این فصل قهرمان شویم چون قهرمانی این فصل حق هواداران است.

شنیدیم خیلی پرسپولیسی هستید؟

مگر می شود پرسپولیسی نبود. این تیم محبوب ترین تیم آسیاست و هواداران زیادی دارد که من هم یکی از آنها هستم.

بازی های این تیم را مدام دنبال می کنید؟

از این که نتایجش را پیگیر باشم بله؛ ولی واقعا وقت نمی کنم همه بازی ها را از طریق تلویزیون دنبال کنم. چون مشکلات کاری چنین اجازه ای نمی دهد. ولی نتایجش را دنبال می کنم. خدا را شکر این فصل همه نتایج ایده آل بود.

نظرتان در مورد درگیری اخیر کی روش و برانکو؟

این اتفاقات خوب نیست و دود آن به چشم فوتبال می رود و هواداران را نگران می کند. هر دو مربی حرفه ای هستند اصلا نباید وارد چنین فضاهایی شوند.

نیوشا ضیغمی : کی روش شده سوژه خنده مردم !

3.513
این مطلب مفید بود ؟94
برگرفته از جام نیوز -/ح
وبگردی