بازیگران فیلم مطرب

پایان حواشی اکران فیلم مطرب

تاریخ انتشار : 13 آبان 1398کد مطلب : 75184زمان مطالعه : 2 دقیقه
فیلم مطرب ساخته جدید مصطفی کیایی با بازی پرویز پرستویی و بازیگران سرشناس سینما به اکران نزدیک شد.

اکران فیلم مطرب با پرویز پرستویی در سینما

مصطفی کیایی کارگردان جوان سینما با فیلم کمدی مطرب به سینماها می آید.مطرب بعد از پشت سر گذاشتن حواشی متعدد بالاخره به روزهای اکران نزدیک شد.

فیلم مطرب به کارگردانی ، نویسندگی و تهیه کنندگی مصطفی کیایی با حضور بازیگران مشهور دنیای هنر جلوی دوربین رفت و یک کمدی اجتماعی است که در هفته گذشته با حواشی مواجه شد.

این ساخته جدید مصطفی کیایی که قرار بود هفته گذشته و بعد از اتمام ماه صفر در سینماها اکران شود ، از چهارشنبه 15 آبان بعد از اذان مغرب و اتمام شهادت امام حسن عسکری (ع) اکران خود را در سینماها آغاز میکند.

پرویز پرستویی

حواشی اکران فیلم مطرب چه بود؟

مطرب با رویکردی کمدی اجتماعی روایتگر داستان زندگی یک خواننده پیش از انقلاب است که حواشی پیرامون زندگی او در این فیلم با انتقاد برخی از رسانه ها مواجه شد و بعد از نشر خبرهایی نقدگونه درباره داستان فیلم ، زمان اکران فیلم به تعویق افتاد.

تعویق یک هفته ای در زمان اکران فیلم مطرب با حواشی در فضای مجازی و رسانه ها همراه شد و صحبت هایی از سانسور صحنه هایی از فیلم به میان آمد.

پرویز پرستویی

با انتشار این حواشی، روابط عمومی فیلم علت تعویق در اکران این فیلم را مشکلات فنی عنوان کرد و اعلام شد که بعد از یک هفته اکران این فیلم آغاز میشود.

بازیگران فیلم مطرب

مطرب یک کمدی اجتماعی است که به چند دهه از زندگی خواننده ای می پردازد که نقش آن را پرویز پرستویی بازی می کند.

بازیگران فیلم مطرب

تصویربرداری فیلم مطرب در ایران و ترکیه انجام شده است و بازیگرانی چون پرویز پرستویی، الناز شاکردوست، مهران احمدی و محسن کیایی در آن به ایفای نقش پرداختند.


پرویز پرستویی و مصطفی کیایی

زمان اکران فیلم مطرب مشخص شد+بازیگران و عکس

3.167
این مطلب مفید بود ؟4126
منبع : صفحه فیلم مطرب / عکاس:میلاد کیایی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
برچسب : فیلم مطرب
وبگردی