اکرم محمدی

تعجب مهران مدیری از سن اکرم محمدی در دورهمی

تاریخ انتشار : 26 بهمن 1398کد مطلب : 67014زمان مطالعه : 2 دقیقه
اکرم محمدی بازیگر سریال ستایش و پدرسالار شب گذشته مهمان برنامه دورهمی شد و گفتگوی جذابی را با مهران مدیری رقم زد.

گفتگوی جذاب اکرم محمدی در دورهمی

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته 25 بهمن ماه 98 ساعت 22 روی آنتن شبکه نسیم رفت.

اکرم محمدی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان که به تازگی در سریال ستایش ایفای نقش کرده بود مهمان شب گذشته برنامه دورهمی شد و در این برنامه به گفتگو با مهران مدیری پرداخت.

مهران مدیری گفتگو با اکرم محمدی را با خاطره بازی با سریال های تلویزیونی اش آغاز کرد و از سریال های ماندگار این بانوی هنرمند نام برد و از بازی اکرم محمدی در فیلم مادر زنده یاد علی حاتمی یاد کرد.

اکرم محمدی و مهران مدیری

آغاز بازیگری اکرم محمدی از تئاتر

اکرم محمدی درباره آغاز بازیگری اش در برنامه شب گذشته دورهمی گفت:من بازیگری را از تئاتر آغاز کردم و بعد از بازی در چند فیلم و سریال مقابل دوربین فیلم مادر رفتم که نقطه عطف کارنامه هنری من بود و به نظرم فیلمی بود که ماندگار شد و در سالهای بعد هم دیده خواهد شد و میتوانم بگویم که من با فیلم مادر بزرگ شدم.

سوال مهران مدیری از سن اکرم محمدی

مهران مدیری درباره سن اکرم محمدی از او پرسید که گفت:من متولد سال 1337 هستم و یک خاطره جالب هم از این سن دارم که یکبار یک خبرنگار از من بیوگرافی تهیه کرده بودند و گفته بود که من متولد سال 40 هستم و این خبرنگار به اشتباه این کار را انجام داده بود و در ادامه درباره خصوصیات مردادماهی ها صحبت کرد.

بازیگر سریال ستایش در ادامه صحبت هایش به خصوصیات اخلاقی بی نظیر زنده یاد علی حاتمی اشاره کرد و به تعریف و تمجید از ویژگی های علی حاتمی پرداخت.

اکرم محمدی

بازیگر سریال پدرسالار در بخش از صحبت هایش به سختگیری که نسبت به انتخاب نقش هایش دارد اشاره کرد و گفت من به هر قیمتی حاضر نیستم هر نقشی را بازی کنم و خیلی در انتخاب نقش هایم حساسم.

این بانوی بازیگر در ادامه صحبت هایش به عدم حضورش در فضای مجازی اشاره کرد و از مفید و مخرب بود این فضا گفت.

دنیای مادری اکرم محمدی

بازیگر فیلم مادر که در ویژه برنامه روز مادر دورهمی مهمان این برنامه شده بود درباره مادر بودن خودش گفت:من هم مادر هستم و دخترم مروارید 28 سال دارد و تنها دلیل زندگی من دخترم مروارید است.

مروارید رشته بازیگری و کارگردانی تا مقطع لیسانس خوانده است و نمایش هایی را در تئاتر ایفا کرده و اهالی تئاتر او را می شناسند ولی دوست دارد در عرصه تصویر هم حضور داشته باشد.

اکرم محمدی در ادامه صحبت هایش به سختگیری در انتخاب نقش ها و مشکلات جامعه اشاره کرد و از زندگی کردن به دور از حواشی گفت.

از سختگیری های اکرم محمدی تا دنیای مادری او در دورهمی

445
این مطلب مفید بود ؟369
منبع : عکاس:مریم رضوی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی