تابستان 96
اگر از آقایان خوشتیپ و اهل مد هستید بهتر است با اکسسوری های مردانه که در تابستان 96 مد هستند آشنا شوید .

اکسسوری هایی که تابستان 96 مد میشوند

طرح و مدلی که به عنوان مد فصل یا مد روز شناخته می شود یک ویژگی قابل تقدیر برای مصرف کننده دارد؛ فراگیری و سهولت دسترسی.

با تغییر فصل، ظاهر و سبک لباس پوشیدن ما نیز تغییر می کند، اما چه کنیم که در این تابستان پیش رو جذاب تر از همیشه باشیم؟ اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که دوست دارند با مد روز پیش روند، با ما همراه باشند.

 
در این مطلب جدیدترین اکسسوری مردانه را که در تابستان 96 مد می شوند، برایتان آورده ایم.
 
کلاه کپ
 
همه آقایان یک چیز را به خوبی می دانند:کلاه کپ همیشه روی مد است. این مدل کلاه ظاهر آقایان را شیک تر می کند به طوری که بسیاری از ستاره ها حتی روی فرش قرمز هم آن را به سر می کنند.
 
علاوه بر آن، کلاه کپ صورت آقایان را از اشعه های مضر آفتاب حفظ می کند. فرقی نمی کند که در ساحل سوزان دریا هستید یا در حال پیاده روی در شهر، این مدل کلاه علاوه بر زیبایی، فوایدی را برای سلامتی تان نیز به همراه خواهد داشت.
 
تابستان 96

تابستان 96 چی مد است؟

 
 
 
کلاه پاناما
 
اگر چه کلاه کپ بیشتر مخصوص تیپ های اسپرت است اما کلاه پاناما را می توان برای مراسم رسمی نیز استفاده کرد. به علاوه این مدل کلاه در طرح ها و رنگ های مختلف تولید شده و شما می توانید به سادگی آن را با لباس هایتان ست کنید. کلاه سفید رنگ، به دلیل این که اشعه آفتاب را از خود عبور نمی دهد و کلاه آبی به این علت که با شلوار جین ست می شود، بیشترین طرفدار را از میان دیگر رنگ ها دارد.
 
تابستان 96

کلاه مردانه برای تابستان 96

 
 
دستبند
 
دستبند هم مانند کلاه همیشه روی مد بوده است. مدل های زیادی از دستبند، ساخته شده با سنگ گرفته تا با چرم و مهره وجود دارند که شما می توانید با توجه به سلیقه تان، مدل های مختلف آن را تهیه کنید.
 
حتما نباید یک دستبند انتخاب و آن را دست تان کنید، شما می توانید مدل های مختلف و چند دستبند را در آن واحد به دست تان کنید و از ترکیب جذاب آنها باهم لذت ببرید.
 
اگر می خواهید به ساحل دریا بروید، ما دستبندهای مرواریدی، چرمی یا ساخته شده با سنگ را به شما پیشنهاد می دهیم، اما اگر قصد بیرون رفتن با دوستان تان را در شب دارید، دستبندهای پارچه ای یا کشی بهترین انتخاب خواهند بود. از آنجا که ترکیب رنگی این اکسسوری ها نیز زیاد است، بهتر است که در فصل های گرم سال از رنگ های روشن آن استفاده کنید.
 
 
تابستان 96

اکسسوری های مردانه برای تابستان 96

 
 
 
گردنبند
 
برخی از آقایان گردنبند را نمی پسندند، اما اگر شما جزو آن دسته افرادی هستید که به این اکسسوری علاقه دارید، توصیه ما به شما این است که مدل های ساده آن را انتخاب کنید. حواس تان باشد که تنها در صورتی که ظاهری ساده دارید، گردنبندتان را بیاندازید. به عنوان مثال یک بلوز طرحدار به همراه کلاه کپ و دستبند و گردنبند تنها شما را شلخته نشان می دهد، بنابراین اگر می خواهید که تمام این اکسسوری را با هم استفاده کنید، سعی کنید ساده باشید و آنها را تا جای ممکن با هم ست کنید.
 
تابستان 96

تابستان 96 به روز باشید

 
 
ساک دستی
 
اگر قرار باشد که به سفری کوتاه یا این که مجهز به مکانی برای گشت و گذار بروید، داشتن یک ساک دستی اهمیت زیادی دارد. در این شرایط چمدان های قدیمی را فراموش کنید. این مدل کیف هایی که در اینجا برایتان آورده ایم هم جمع و جور و ساده و هم بسیار شیک اند. شما همچنین می توانید از آن به عنوان کیف باشگاه نیز استفاده کنید. سعی کنید رنگی را انتخاب کنید که با اکثر لباس هایتان ست شود.
 
تابستان 96

جدیدترین اکسسوری مردانه برای تابستان 96

 
 
کوله پشتی
 
یک دوره ای، خبری از کوله پشتی نبود اما اخیرا بار دیگر این اکسسوری توجه طراحان و مردم را به خود جلب کرد. خوبی این مدل کیف ها این است که شما آن را پشت تان می اندازید و به هر جا که دوست دارید، به راحتی حرکت می کنید.
 
تابستان 96

خوشتیپ بودن در تابستان 96

 
 
 
یکی دیگر از جذاب ترین مدهای تابستان عینک آفتابی است، با این تفاوت که این عینک ها قابی رنگی دارند. از آنجا که بهار و تابستان فصل رنگ های شادند، شما می توانید هر رنگی را که دوست دارید انتخاب و توجه دیگران را به سمت چشم هایتان جلب کنید. علاوه بر زیبایی، این اکسسوری، چشم های شما را از اشعه های مضر آفتاب در امان نگاه خواهد داشت.
 
تابستان 96

مدل عینک آفتابی برای تابستان 96

  
ساعت های بند کشی
 
مگر می شود که ساعت را از این لیست حذف کرد؟ اگر تا به حال ساعتی بند استیل یا چرمی با طراحی پیچیده داشته اید، حال زمان آن است که ساعت خود را به مدلی ساده تر و بند کشی تغییر دهید. از دیگر فواید این مدل ساعت آن است که به راحتی می توانید آن را با دستبندهایتان ست کنید.
 
 

تابستان 96 با اکسسوری های مردانه جذاب تر از همیشه باشید

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
برگرفته از برترین ها -/ح
وبگردی