باز کردن سایت
زمانی که اینترنت شما از دسترس خارج شده و یا اعتبارتان رو به اتمام است می توانید با تنظیمات کروم به راحتی با باز کردن سایت ها به صورت آفلاین ،مطالب مورد نظر خود را مشاهده نمایید.

 باز کردن سایت با ترفند آفلاین

از مهم ترین و اصلی ترین پیشرفت های دنیا در طی یک و دو دهه گذشته، می توان به دنیای وب اشاره نمود که در زمان حال بسیار ارزشمند می باشد و روزانه ممکن است ده ها بار از وب برای رسیدن به پاسخ سوالات روزمره خود استفاده کنیم.

اما با وجود گسترش مخابرات و همچنین سرعت اینترنت در سرتاسر جهان، باز هم برخی نقاط از کره زمین هستند که آنتن دهی در آنجا بسیار ضعیف می باشد و نمی توانیم نیاز خود را برطرف کنیم. از این رو در این مواقع احساس بسیار بدی خواهیم کرد چرا که نمی توانیم کاری برای دیدن و اطلاع از موارد مورد نیاز خود بدست بیاوریم!

جالب است بدانید زمانیکه شما با استفاده از اسمارت فون یا کامپیوتر در وب جستجو می کنید، تمامی صفحاتی که باز می کنید در حافظه کش سیستم عامل شما ذخیره می شوند که می توانید در مواقع ضروری از حافظه کش خود استفاده نمایید و صفحاتی که قبلا باز نموده اید را مجددا بدون اینترنت باز کنید و آنرا تماشا نمایید.

به همین دلیل تیم تکنولوژی نمناک قصد دارد در ادامه این مطلب، شما را با دیدن سایت به طور آفلاین که یکی از ترفندهای گوگل کروم می باشد آشنا سازیم تا در مواقع ضروری بتوانید با آسودگی کامل در دنیای وب جستجو کنید. همراه ما باشید.

نحوه باز کردن سایت به صورت آفلاین در اندروید

1- قدم اول برای باز کردن صفحات باز شده بصورت آفلاین، باز کردن برنامه " Google " از منو کاربری می باشد.

جستجو بدون اینترنت

نحوه سرچ آفلاین در مرورگر گوگل


2- بعد از باز کردن این برنامه، این کادر جستجو را مشاهده خواهید نمود. در این مرحله می بایست گزینه " Settings " را با فشردن گزینه " More " از تولبار پایین نمایشگر اسمارت فون می باشد.

نحوه سرچ آفلاین

چگونه بدون اینترنت جستجو کنیم؟


3- اینک تنظیمات گوگل اسمارت فون شما باز شده است و در قدم بعدی می بایست بر روی گزینه " General " کلیک کنید.

باز کردن سایت بدون اینترنت

نحوه باز کردن گوگل بدون اینترنت


4- در نهایت بعد از گذشت چند قدم ساده، باید تیک گزینه " Always retry searches " را به حالت فعال تغییر دهید تا با جستجو کردن عناوینی که در گذشته جستجو کرده بودید، اینک بدون هر گونه اینترنت از طریق حافظه کش اسمارت فون بصورت سرچ آفلاین مشاهده کنید.

ترفند گوگل

ترفند گوگل برای جستجو آفلاین

باز کردن سایت به صورت آفلاین در اندروید + آموزش

420
این مطلب مفید بود ؟164
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب :
وبگردی