برنامه عصر جدید

شبی پر از اختلاف نظر داوران برنامه عصر جدید

تاریخ انتشار : 27 خرداد 1398کد مطلب : 74629زمان مطالعه : 2 دقیقه
نهمین قسمت از مرحله دوم برنامه عصر جدید شب گذشته با حضور چهار شرکت کننده و اتفاقاتی جالب و پرهیجان روی آنتن رفت.

در نهمین قسمت از مرحله دوم برنامه عصر جدید چه گذشت

برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی شب گذشته 26 خردادماه 98 ساعت 22:30 روی آنتن شبکه سه سیما رفت. در نهمین برنامه از مرحله دوم مسابقه عصر جدید که با حضور چهار شرکت کننده با استعدادهایی متفاوت روی آنتن رفت داوران این برنامه شبی متفاوت را تجربه کردند.

نهمین برنامه از مرحله دوم مسابقه عصر جدید با حضور گروه بلک لایت و حرکات نمایش زیبایشان ، شکوفه عزیزی عروسک گردان ، شروین حاجی آقا پور خواننده ، علیرضا و علی یعقوبی دو برادر دوملیتی افغانستانی و ایرانی و حرکات نمایشی دیدنی شان روی آنتن رفت.

اجراهایی پرهیجان در برنامه شب گذشته عصر جدید

اولین اجرا در برنامه شب گذشته عصر جدید متعلق به گروه بلک لایت بود که با یک اجرای رنگارنگ و تماشایی ، روایت تنهاشدن، شکست ناپذیری، شکیبایی و پیشرفت دوباره را به تصویر کشیدند اما با سه رای مثبت از سوی داوران مواجه شدند.

گروه بلک لایت

اجرای گروه بلک لایت در برنامه عصر جدید

شکوفه عزیزی بانوی عروسک گردانی که تقلید صدا هم میکرد دومین شرکت کننده برنامه شب گذشته عصر جدید بود که با عروس گردانی و طراحی بی نظیرش توانست نظر مثبت داوران را جلب کند و چهار رای مثبت از آنها بگیرد.

شکوفه عزیزی

عروسک گردانی شکوفه عزیزی در برنامه عصر جدید

شروین حاجی آقاپور سومین شرکت کننده برنامه شب گذشته عصر جدید بود که با اجرای قطعه ای با نوازندگی ، تنظیم و سرودن شعر توسط خودش نظرات مثبتی از سوی داوران جلب کرد و با تعریف و تمجیدهای احسان علیخانی توانست 4 رای مثبت از سوی داوران دریافت کند.
شروین حاجی آقاپور

خوانندگی شروین حاجی آقاپور در برنامه عصر جدید

علیرضا و علی یعقوبی دو برادر دو ملیتی ایرانی و افغانستانی آخرین اجرای برنامه شب گذشته عصر جدید را برعهده داشتند و با اجراهایی متعدد در نهایت توانستند 4 رای مثبت از داوران عصر جدید بگیرند.
برنامه عصر جدید

اجرای علیرضا و علی یعقوبی در برنامه عصر جدید

از نکات جلب حضور این شرکت کننده عصر جدید خواستگاری از دختر مورد علاقه اش در فصل قبلی این برنامه و ماجرای ازدواجش بود که صحبت های همسرش روی صحنه سوژه داوران شد و بحث کارکردن آقایان در خانه به میان آمد و امین حیایی از ظرف شستن تا سبزی پاک کردنش در خانه گفت و آریا عظیمی نژاد از ماشین ظرفشویی که به جای او ظرف ها را می شوید صحبت کرد.
مسابقه عصر جدید

داوران مسابقه عصر جدید در برنامه شب گذشته

در بخش پایانی برنامه از میان چهار شرکت کننده راه یافته به مرحله فینال شکوفه عزیزی و شروین حاجی آقاپور به عنوان دو فینالیست این مرحله انتخاب شدند.

از حرکات نمایشی پرهیجان تا مهارت عروسک گردانی در برنامه عصر جدید

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
منبع : صفحه مسابقه عصر جدید / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی