بنتلی بنتایاگا ضد گلوله
خودروی بنتلی بنتایاگا اولین و آخرین اتومبیل سوپر لوکس و شاسی بلند شرکت بنتلی است که اخیرا نسخه ضد گلوله آن به قیمت نجومی رونمایی شد.

بنتلی بنتایاگا لوکس با زره ضد گلوله رونمایی شد!

بنتلی یکی از تولید کنندگان اتومبیل های سوپر لوکس و گران قیمت می باشد که دارای سبک و سیاق خاص خود است و بی شک در میان بزرگترین شرکت های اتومبیل سازی حضور دارد که برای اولین بار در سال 1919 میلادی تاسیس شد و این روزها بیش از یک قرن تجربه در پشت این شرکت حضور دارد و می توان میزان پیشرفت آنرا به خوبی احساس کرد.

بنتلی

با این حال اولین و آخرین اتومبیل شاسی بلندی که اخیرا این شرکت اتومبیل سازی رونمایی کرده است، به نام " بنتلی بنتایاگا " می باشد که یکی از مجلل ترین و لوکس ترین اتومبیل های شاسی بلند حال حاضر در جهان می باشد که در قلب تپنده خود موتور 6 لیتری توربو شارژ را جای داده است که صفر تا 100 این اتومبیل لوکس خانوادگی تنها 4.2 ثانیه می باشد.

بنتلی بنتایاگا

اما این اتومبیل های بسیار گران قیمت بیشتر توسط افراد ثروتمند خریداری می شوند و لذت داشتن اتومبیل لوکس و گران قیمت ضد گلوله بی شک نسبت به داشتن اتومبیل لوکس و گران قیمت بیشتر می باشد و آنها در امنیت بیشتری هستند. از این رو اخیرا بنتلی بنتایاگا سوپر لوکس و جذاب البته با زره ضد گلوله رونمایی شد که در نوع خود واقعا منحصر بفرد است.

بنتلی بنتایاگا

در زره ضد گلوله این اتومبیل از بالستیک BR6 بکار رفته است که می تواند در مقابل گلوله های 7.62 میلی متری مقاوم باشد و اجازه ورود ندهد و همچنین قسمت مخزن سوخت یا باک اتومبیل از محافظت بیشتری نسبت به نسخه های قدیمی برخوردار می باشد. این اتومبیل دارای موتور 12 سیلندر 6 لیتری توئین توربو، 600 اسب بخار و 664 پوند فوت گشتاور می باشد که تنها در 4 ثانیه می تواند به سرعت 100KM/S برسد.

بنتلی

هنوز از زمان عرضه این اتومبیل چیزی انتشار نشده است و انتظار می رود که در 2020 میلادی به بازارهای جهانی عرضه شود و قیمتی که برای آن اختصاص داده شده است، 500 هزار دلار می باشد که قیمت بسیار زیادی و البته مناسبی برای چنین اتومبیل سوپر لوکس و مجهز است.

خودروی جدید و شگفت انگیز بنتلی بنتایاگا ضد گلوله و بسیار لوکس

3.88
این مطلب مفید بود ؟62
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی