طراحی اتاق خواب
برخی از بهترین طراحی اتاق خواب شیک و محبوب در اوایل سال 2013 در سبک های مختلف را در ادامه این مطلب مشاهده می کنید. آرام ترین و محبوب ترین طراحی اتاق خواب با سلیقه های مختلف در سایت نمناک...

طراحی اتاق خواب شیک

طراحی اتاق خواب باید همواره با حالت آرامش و دلی آرام همراه باشد تا پس از یک فعالیت طولانی در طول روز بتوان استراحتی کامل را داشت. در زیر سبک های محبوب در سال 2013 طراحی اتاق خواب را مشاهده می کنید.

1. طراحی اتاق خواب معاصر

بهترین طراحی اتاق خواب 2013

شیک ترین طرح های اتاق خواب

از ویژگی های متمایز از اتاق خواب معاصر معمولا عملکردی، تازه، شیک به نظر می رسد، احساس گرم و مهمان نواز است. 

 

2.طراحی اتاق خواب کلاسیک
 

بهترین طراحی اتاق خواب 2013

طراحی اتاق خواب

طراحی اتاق خواب به سبک کلاسیک بسیار محبوب و رایج است. این سبکی است که هرگز خسته کننده و کسل کننده نیست و با این سبک می توانید بعضی از جزئیات سرگرم کننده، لهجه، رنگ و ترکیب، را با زیبایی خاصی مشاهده کنید. اگر شما دارای یک اتاق خواب سنتی هستید و یا به دنبال ایده های جدید در چگونگی تزئین در سبک سنتی می باشید، شاید رسم طراحی اتاق خواب کلاسیک در بالا بتواند یک مرجع برای اتاق خواب شما باشد.
 

3. طراحی اتاق خواب مینیمالیستی

 

بهترین طراحی اتاق خواب 2013

اتاق خواب شیک

اتاق خواب مینیمالیستی می تواند یک راه مناسب برای استراحت باشد. در این نوع طراحی اتاق خواب از حداقل ها برای ساده و خلوت بودن و به دور از شلوغی استفاده شده است.

 

4. طراحی اتاق خواب باروک

بهترین طراحی اتاق خواب 2013

طراحی اتاق خواب سبک باروک خانواده سلطنتی و لوکس را به تصویر می کشد، با رنگ های غنی و چوب، با زیور آلات برنجی بازتابنده، طلا و یا کریستال.

5. طراحی اتاق خواب چوب

 

بهترین طراحی اتاق خواب 2013

دکوراسیون اتاق خواب

چوب را می توان در انواع مدل برای اتاق خواب استفاده کرد و می تواند در یک طرح گسترده تر و برای ایجاد یک فضای از مواد طبیعی مورد استفاده قرار داد.

طراحی اتاق خواب ، بهترین طراحی اتاق خواب 2013

2.914
این مطلب مفید بود ؟86
وبگردی