حامد همایون

حنجره حامد همایون پس از سالار عقیلی بیمه شد + عکس

تاریخ انتشار : 12 اردیبهشت 1396کد مطلب : 48642زمان مطالعه : 2 دقیقه
شرکت سهامی بیمه ایران حنجره ی حامد همایون خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان را بیمه کرد.

بعد از سالار عقیلی حنجره ی حامد همایون بیمه شد

بعد از سالار عقیلی خواننده خوب کشورمان حنجره حامد همایون خواننده جوان پاپ هم بیمه شد . جرقه بیمه شدن حنجره خواننده های کشور برای اولین بار در یک همایش زده شد. در نخستین همایش ملی ایران جوان با تجلیل از کارآفرینان جوان و گمنام و تجلیل ویژه از سالار عقیلی به عنوان خواننده جوان اثر ماندگار ایران جوان که در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد تهران برگزار شد ، دبیر همایش ملی ایران جوان به بیمه گذاران کشور پیشنهاد کرد که حنجره سالار عقیلی را به عنوان خواننده جوان اثر ماندگار ایران جوان بیمه کنند تا در آینده شاهد رواج یافتن این موضوع مخصوص سایر مفاخر هنری کشور باشیم.

آبان 1395 و همزمان با هشتادویکمین سالروز تأسیس بیمه ایران برای نخستین بار در تاریخ صنعت بیمه، حنجره سالار عقیلی از سوی شرکت سهامی بیمه ایران تحت پوشش بیمه ای قرار گرفت.

حنجره حامد همایون هم بیمه شد

اکنون بعد از سالار عقیلی این اتفاق پسندیده درباره حامد همایون خواننده موسیقی پاپ کشورمان نیز رخ داده است. روز گذشته دوشنبه 11 اردیبهشت 1396 و همزمان با سالروز ولادت حضرت ابوالفضل علیه سلام، حنجره ی حامد همایون بیمه شد. بیمه نامه ی حنجره ی این خواننده از سوی شرکت سهامی بیمه ایران به او اهدا شد.

 حامد همایون

بیمه نامه حنجره حامد همایون

حامد همایون خواننده پاپ ایرانی زادهٔ بابل است که قبلا با اسم اصلی اش حامد محمودزاده فعالیت میکرد. همایون نخستین کنسرت خود را به نفع کودکان سرطانی در موسسه محک برگزار کرد. او که آثارش در سال 1395 با استقبال مخاطبان مواجه شده آهنگ برنامه صبحگاهی شبکه اول به نام فرمول 1 را اجرا کرده است. همایون در آغاز توسط پروژه استعدادهای موسیقی ایران مؤسسه ترانه شرقی معرفی شد.

حامد همایون

حامد همایون در کنسرتش

نخستین حضور همایون در تلویزیون در ویژه برنامهٔ شب یلدای سال 1395 بود که او به طور زنده از برج میلاد برای ویژه برنامهٔ شبکه پنج برنامه اجرا کرد. نخستین آلبوم حامد همایون، «دوباره عشق» نام دارد که در دی 1395 منتشر شد.

حامد همایون

بیمه نامه حنجره سالار عقیلی

حنجره حامد همایون پس از سالار عقیلی بیمه شد + عکس

3.914
این مطلب مفید بود ؟113
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی