تابلو هنری
اگر به این تابلوهای هنری نگاه کنید قطعا توجه شما را در جهت زیبایی دکوراسیون منازل جلب خواهد نمود.

 تابلوهای هنری که می توانید در خانه هایتان از آنها استفاده نمایید

 برخلاف تصور شما ، خرید کردن نیاز به هنر دارد چرا که بتواند با سنجش برخی موارد ، وسایل مورد نیاز خود و خانه اش را تهیه نماید و هر شخصی که از این هنر برخوردار است قطعا هنر شگفت انگیزی دارد !
زمانی که تابلوهای هنری بر روی دیوار قرار می گیرند ، می توانند احساس ی شگفت انگیز و جذابی و مهم تر از بقیه احساس ارامش را به شخصی که در حال تماشا ی آن است بدهد .
 
با این حال شما می توانید این تابلوهارا نیز می توانید خریداری نمایید و هم می توانید خودتان یک طرحی را بکشید و آن را روی دیوارهای خانه تان به نمایش بگذارید و لذتی که در مورد دوم می باشد بسیار زیاد است و می تواند احساسات عاطفی زیادی را در طی سالیان متعدد به شما منتقل سازد و هیچ زمان از مشاهده آنها خسته نخواهید شد و علاقه تان بطور روزمره به آن بیشتر خواهد شد.
 
 تابلوهای هنری
دکوراسیون زیبای منزل با تابلوهای هنری
 
آثار هنری که چه بصورت آماده خریداری می کنید و چه خودتان می کشید نیازی به هماهنگی ندارند و می توانند با بقیه بخش های خانه متفاوت باشند ولی با این حال اگر رنگ و نقش تابلو هماهنگ باشد ، حتما احساس بهتری را تجربه خواهید کرد
 
همچنین پیدا کردن نقطه ایی مناسب برای آویزان کردن تابلوها بسیار اهمیت دارد . اگر رنگ و نقش تابلو هماهنگ باشد ، باید با طرح فرش، رنگ مبلمان و فرش و غیره در قسمتی از خانه که می خواهید تابلوهارا در آن قرار دهید هماهنگ باشد .
  تابلوهای هنری
شکل زیبای تابلوهای هنری در دکوراسیون خانه

ارتفاع مناسب تابلو نسبت به کف اتاق

برای اینکه چشم مخاطبان به تابلو خیره شود باید در ارتفاعی مناسب قرار گیرند و هیچ وسیله جانبی و دکوراسیون دیگر مزاحم دید آن نشوند .
اگر می خواهید از آثار هنری که به دیوار متصل نموده اید ، هم خودتان و هم مهمانانتان از آنها لذت ببرند باید در ارتفاعی باشد که گردن مخاطب را به سمت بالا و پایین منتقل نکند و تنها با چرخاندن گردن در یک راستا بدون کج کردن بتوان تمام تابلو را مشاهده نمود .
توجه :ارتفاع مناسب برای به نمایش قرار دادن تابلو 145 سانتی متر می باشد .

جفت و گروه

در برخی مواقع ممکن است تابلویی که شما خریداری می نمایید چند بخش باشد و بدون هیچ مشکلی می توانید از آنها استفاده نمایید و در کنار زیبایی که آنها به خانه شما می دهند می توانید آثار هنری زیبا را در کنار یکدیگر مشاهده نمایید .
 تابلوهای هنری
دکوراسیون زیبای منزل با تابلوهای هنری
فریم مناسب را انتخاب نمایید.
اگر تابلوهایی که شما انتخاب نموده اید نیاز به فریم داشته باشند می توانید با سنجش برخی موارد متفاوت مانند رنگ ، طرح و.. فریم مناسب را انتخاب نمایید .
 
آثار هنری که در خانه شما وجود دارند می توانند فضا را دگرگون سازند و همچنین می توانند سبک ، سلایق و شخصیت شما را بفرد مقابلتان انعکاس نماید .
 
  تابلوهای هنری
شکل زیبای تابلوهای هنری در دکوراسیون خانه
یک ویژگی ایجاد نمایید.
اگر تابلو در کنار میز غذاخوری قرار گرفته است می توانید از تعدادی وسایل جانبی مانند گلدان ، شمع و... استفاده نمایید چرا که می توانند زیبایی این بخش را چندین برابر سازند.
 
  تابلوهای هنری
دکوراسیون زیبای منزل با تابلوهای هنری

همچنین برخی اوقات ممکن است احساس کنید که یک تابلوی هنری را خریداری نمایید و قبل از آویزان کردن آن احساس کنید که بطور اشتباهی آن تابلو را خریداری نموده اید ولی پس از آویزان کردن آن نظرتان کاملا تغییر خواهد کرد و احساس خواهید کرد که چه تابلوی هنری زیبایی خریداری نموده اید.
 تابلوهای هنری
شکل زیبای تابلوهای هنری در دکوراسیون خانه
 
درتصاویر ذیل می توانید به راحتی مشاهده نمایید که ممکن است تابلوها کمی هماهنگ با محیط خود نباشند ولی بسیار زیبا و شگفت انگیز هستند.
 
تابلویی که مشاهده می کنید دارای اشکال متفاوتی و همچنین رنگ های مختلف می باشد که توانسته است تفاوت های زیادی ایجاد نماید ولی در عین حال بسیار زیبا می باشد .
 
اگر از تابلوهای هنری زیبایی استفاده می نمایید ، فراموش نکنید که یک نور پردازی مناسب برای نمایش آن باید ایجاد نمایید .
 تابلوهای هنری
دکوراسیون زیبای منزل با تابلوهای هنری
 
همچنین دقت کنید که در آویزان کردن تابلو باید وزن آنرا در نظر بگیرید و هرچه وزن تابلو سنگین تر باشد باید از قلاب های قوی تری استفاده نمایید تا بتوانند وزن تابلو را تحمل کنند و تابلو به زمین سقوط نکند .

تابلوهای هنری بسیار زیبا برای دکوراسیونی شیک و زیبا

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ف.ن
وبگردی