ترجمه مقاله
موسسه نیتیو پیپر آماده همکاری با پژوهشگران، اساتید و دانشجویان در زمینه ترجمه مقاله و ترجمه کتاب می باشد.

ترجمه باکیفیت مقاله و کتاب

امروزه تولید علم در سراسر دنیا شتاب شگفت انگیزی یافته است. سالانه میلیون ها مقاله و کتاب توسط دانشمندان و پژوهشگران تولید و منتشر می شود. همین عامل سبب افزایش اهمیت ترجمه مقاله و کتاب شده است. ترجمه مقالات و کتاب های خارجی به زبان فارسی سبب افزایش آشنایی با دانش روز در بین پژوهشگران و جامعه دانشگاهی ایران می شود. از سوی دیگر ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات و کتاب های دانشمندان و پژوهشگران ایرانی نیز باعث آشنایی جامعه علمی جهان با تولیدات علمی کشورمان خواهد شد.

اهمیت ترجمه مقاله و کتاب با کیفیت بالا

در سال های اخیر و بنابر تجربه مشخص شده است که بسیاری از مقالات پژوهشگران ایرانی تنها به دلیل اینکه دارای کیفیت ترجمه پایینی هستند توسط مجلات مختلف خارجی ریجکت می شوند. با بررسی این مقالات مشخص می شود که بسیاری از آن ها قابلیت انتشار در مجلات بسیار معتبر را دارا می باشند. از سوی دیگر تعداد کتاب هایی که توسط جامعه دانشگاهی ایران و به زبان های زنده دنیا از جمله انگلیسی منتشر می شوند در هر سال به تعداد 100 مورد نیز نمی رسند. دلیل این موضوع نیز اجتناب ناشران بزرگ و مطرح دنیا از چاپ کتاب هایی است که ترجمه ضعیفی دارند.
 
در واقع با بررسی وضعیت تولید علم در ایران و از سوی دیگر وضعیت انتشار این آثار تولید شده متوجه یک شکاف بزرگ در این زمینه خواهیم شد. تعداد زیادی از آثار علمی با کیفیت ایرانی هر ساله به دلیل نداشتن ترجمه مناسب از چرخه انتشار خارج می شوند. موسسه ترجمه نیتیو پیپر آمادگی دارد در زمینه ترجمه مقاله و کتاب علمی خدمات ترجمه با کیفیت و با قیمت مناسب به پژوهشگران گرامی ارائه دهد.
 
شما می توانید با مراجعه به وبسایت موسسه نیتیو پیپر با خدمات مختلف ما از جمله ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی مقالات و کتاب ها آشنا شوید. همچنین این موسسه امکان ترجمه متون به زبان های آلمانی، فرانسه، روسی، ترکی استانبولی و اسپانیایی را نیز فراهم ساخته است. از سوی دیگر می توانید از خدمات آنلاین ما از جمله خدمات محاسبه آنلاین هزینه ترجمه استفاده نمایید. این ابزار امکان محاسبه هزینه ترجمه با بالاترین دقت و با کیفیت های مناسب را برای شما فراهم خواهد کرد.
 
همکاران ما در موسسه نیتیو پیپر آماده ارائه خدمات مشاوره رایگان به شما در زمینه ترجمه مقاله و ترجمه کتاب و همچنین چاپ کتاب می باشند. تنها کافی است با ما تماس بگیرید و از این خدمات مشاوره رایگان استفاده نمایید.

ترجمه مقاله و کتاب توسط موسسه نیتیو پیپر

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
برچسب : رپورتاژ
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی