تصاویر عجیب گوگل مپ
گوگل مپ به تازگی تصاویری را منتشر کرده که خبر از حرکتی مشکوک در چین می دهد و افرادی آنجا را متعلق به رفت و آمد موجودات فضایی می دانند.

انتشار تصاویری عجیب از اشیاء ناشناس توسط گوگل!

اخیرا یکی از چیزهایی که به شدت در مورد آن بحث می شود،مشاهده شدن سفینه موجودات فضایی یا چیزهایی که مرتبط با سفینه موجودات فضایی هستند،می باشد.اما با این وجود برخی معتقد هستند که این موجودات از زمین بازدید می کنند و برخی نیز بر این باورند اشیاء عجیبی که در آسمان یا زمین مشاهده می شوند ، کاملا طبیعی هستند و موجودات فضایی وجود ندارند.

اما اگر از این دو دسته بگذریم،می توان به اشیاء عجیب و غریبی که توسط برخی دیوارها استتار شده بودند اشاره کرد که تصاویر آن توسط چشم عقاب گوگل مپ در روز گذشته منتشر شدند.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

تصاویر عجیب گوگل مپ

ضبط و انتشار تصاویر عجیب توسط گوگل

روز گذشته تصاویری بسیار عجیب توسط تیم بزرگ گوگل منتشر شد که نشان دهنده وجود اشیایی عجیب که شباهت بسیار زیادی به سفینه موجودات فضایی داشتند. طبق گفته گوگل این تصاویر از کویر گوبی که واقع در آسیا می باشند منتشر شده اند.

اما این اتفاق بسیار عجیبی بود و انتظار نمیرفت که شرکت گوگل دست به این کار بزند. به هر حال این تصاویر از طریق چشم عقاب گوگل مپ منتشر شدند.

 عکس های جالب گوگل مپ

تصویری منتشر شده مشکوک و عجیب از گوگل

مشاهده این تصاویر کمی عجیب بودند و برخی بر این باورند که شاید در این منطقه عملیات نظامی صورت می گرفت و برخی نیز معتقدند که متعلق به منطقه 51 کشور چین است که در آنجا موجودات فضایی رفت و آمد می کنند.

همان گونه که در تصاویر مشاهده می کنید،کاملا واضح است که این اشیاء نامشخص برای اینکه از دور مشخص نشوند،توسط دیوار چینی های عجیب و گرد کاملا مورد پوشش قرار گرفته اند.

اما از طرفی می توان این گونه تامل کرد که هیچ زمان گوگل مپ از مناطق نظامی کشورهای مختلف تصاویری را منتشر نمی کند و تنها در زمان هایی که کاملا مطمئن باشد شروع به انتشار تصاویر یا ویدیوهایی از اشیاء عجیب می کند.

عکس های عجیب

اتفاقی عجیب در چین و منتشر کردن تصاویرش توسط گوگل

عکس های عجیبی که گوگل منتشر کرد + تصاویر

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /آ
برچسب :
وبگردی