تغییر رنگ مرسدس بنز
کمپانی خودروساز بنز یکی از جدیدترین خودروهای “مرسدس بنز” به نام SLR را با ویژگی خاص و قابل توجهی عرضه کرده است این خودرو با روکش سلاح های فلزی ساخته شده است.

مرسدس بنز slr

مرسدس بنز SLR محصول مشترک کمپانی های مرسدس و مک لارن است. در این بخش عکس هایی از نمونۀ تیون شده از این مرسدس که در فرانسه دیده شده است را میبینید این خودرو به دلیل طراحی خاص در نگاه اول بسیار جالب به نظر می رسد.

مرسدس بنز

اکسید کرومیوم از بیش از 2 هزار سال پس در امپراتوری چین برای روکش سلاح های فلزی استفاده می شد. کروم به عنوان یک عنصر در سال 1761 کشف شد و ابتدا به عنوان رنگدانه کاربرد داشت.

 در 1797 فلز کروم برای نخستین بار از سنگ معدنی آن جدا شد.از آن زمان تاکنون تقریباً تمام کروم دنیا از سنگ معدنی کرومیت به دست می آید. ارزش این فلز بیشتر به دلیل مقاومت بسیار آن در برابر زنگ زدگی و فرسایش است به ویژه وقتی کشف شد که افزودن کروم به فولاد تاثیر قابل توجهی در جلوگیری از فرسایش و تیرگی فولاد دارد.

مرسدس بنز

مرسدس بنز

مرسدس بنز

مرسدس بنز SLR محصول مشترک کمپانی های مرسدس و مک لارن است. حال یک نمونه تیون شده از این مرسدس در فرانسه دیده شده که در نگاه اول طوری طراحی کرده است بسیار جالب به نظر می رسد. رنگ کروم درخشان که با رنگ مشکی کم رنگ براق همراه است، جلوه خاصی به آن بخشیده است. اما با نگاهی دقیق تر مشخص می شود که این رنگ چیزهای بیشتری دارد که نمی توان در نگاه اول متوجه شد. با نگاهی دقیق تر به کناره های خودرو مشخص می شود که این رنگ با تغییر نور، تغییر می کند. به نظر می رسد که این مسئله کمی کلاس این مرسدس بی نظیر را پایین می آورد، اما در حالت کلی ایده جالبی برای این مرسدس است. نظر بدهید!

تغییر رنگ مرسدس بنز SLR با نور! + تصاویر

4.315
این مطلب مفید بود ؟132
برگرفته از یک کار - / ل
برچسب : مرسدس بنز
وبگردی