تقویم 2019 برای اندروید و IOS
یکی از برنامه هایی که می توانید با استفاده از آن به تمام کارهای روزمره خود برسید، تقویم 2019 می باشد که می توانید با استفاده از آن به اهداف روزانه خود برسید.

دانلود تقویم 2019 برای اندروید و IOS

در دنیای امروزه هر یک از ما بی شک به نحوه های مختلف به قدری سرمان شلوغ می شود که کارهای از پیش تعیین شده و قول های داده شده مان را از یاد می رود و نمی توانیم به حرف هایی که زده ایم عمل کنیم.

این چنین اتفاقاتی برای برخی از ما می توانند بسیار ناخوشایند باشند و علت آن هم می تواند پیش آمدن سوء تفاهم میان ما و فردی که ما در مقابل وی متعهد به انجام کاری شده بود بودیم، شویم و برای برخی نیز اهمیتی ندارد و در قبال حرف هایی که میزنند مسئولیت نمی پذیرند. از این رو به افراد دسته دوم نمی تواند برای انجام صحیح کارها اعتنایی نمود.

اما اگر شما جزء دسته اول هستید و می خواهید تمام کارهای خود را با برنامه به جلو برانید، ما به شما استفاده از تقویم را توصیه می کنیم که می تواند بسیار کاربردی و موثر واقع شود. به همین دلیل ما قصد داریم در ادامه این مطلب شما را برنامه تقویم 2019 برای اندروید و IOS آشنا سازیم تا بتوانید با استفاده از ویژگی های این برنامه به تمام کارهای روزمره خود با برنامه ای دقیق و منظم رسیدگی کنید. همراه ما باشید.

تقویم گوگل، برنامه ای دقیق و کاربردی

تقویمی که ما تصمیم به معرفی آن برای شما علاقمندان به علم و فناوری نموده ایم، تقویم گوگل است که یک تقویم کامل برای سیستم عامل های مختلف اعم از اندروید و IOS می باشد و می توانید تنها با حساب گوگل خود وارد آن شوید و از مزیت های آن استفاده نمایید.

تقوی گوگل بطور کلی یکی از کامل ترین تقویم ها است که نسبت به تقویم اندروید و تقویم ios ارجعیت دارد و می توانید با استفاده از این برنامه کاربردی کارها و حتی بیزینس های خود را به بهترین نحو ممکن به جلو برانید.

تقویم گوگل

برای مثال می توانید هشدار، آدرس دقیق منطقه ای که می خواهید بروید، کاری که می خواهید انجام دهید و... را در روز مورد نظر ثبت کنید و گوگل به شما هشدار خواهد داد تا کارتان را آن تایم انجام دهید. همچنین می توانید دیگران را به تقویم خود دعوت کنید تا با یک حساب کاربری، کار گروهی را طبق برنامه انجام دهید.

با این وجود این برنامه کاملا رایگان است و برای استفاده از آن کافی است تنها با حساب کاربری خود وارد شوید.

 تقویم گوگل

تقویم اندروید

تقویم 2019 برای اندروید و IOS + دانلود

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب :
وبگردی