کاراته

تمرین مختلط تیم ملی ایران! + عکس

تاریخ انتشار : 5 اردیبهشت 1393کد مطلب : 6611زمان مطالعه : 2 دقیقه
اظهارات عجیب و جنجالی رئیس فدراسیون کاراته در خصوص تمرین مختلط بازیکنان دختر و پسر تیم ملی کاراته ایران در اردو و مسابقات بوسفر ترکیه را در سایت نمناک می خوانید.
تیم ملی کاراته ایران فروردین ماه 1393 برای آماده سازی در مسابقات قهرمانی جهانی در آلمان به اردوی مشترک و مسابقات بوسفر ترکیه سفر کرده بود. پس از بازگشت ملی پوشان از ترکیه رئیس فدراسیون کاراته در مصاحبه ای به دست آوردهای این مسابقات اشاره داشت.
رئیس فدراسیون کاراته در مورد اینکه آیا اردو و مسابقات ترکیه برای تیم های ملی مفید بوده یا نه؟ خاطرنشان کرد:این مسابقات هم برای بانوان کاراته خوب بود هم برای ما. اینکه تمام دخترها و پسرها در زمان تمرین انفرادی در کنار هم تمرین کردند و حتی قرار بود دو به دو تمرین کنند و هر بخش با خودشان تمرین کردند بسیار خوب بود.
حتی در این زمان کشورهای دیگر هم مراعات و هر گروه با خودشان تمرین می کردند. به اعتقاد من این خیلی خوب است که در مملکت ما به نوعی جا بیفتد که پسرها و دخترها با هم خواهر و برادر هستند. اگر این امکان فراهم شود خیلی خوب است.
 
تیم ملی مختلط کاراته کاران ایران
 
 
این اظهار نظر های عجیب سمندر در حالی است که تا کنون بانوان ایرانی با پوشش های کامل خود توانسته اند در مسابقات بین المللی شرکت کنند و به مقام های بین المللی دست پیدا کنند.
شایان ذکر است در تیم ملی کاراته ایران در بخش آقایان با مجید حسن نیا در وزن منهای 55، امیر مهدی زاده و هامون درفشی پور در وزن منهای 60، سعید احمدی، حسین سمندر در وزن منهای 67، بهمن عسگری در وزن منهای 75، ذبیح اله پورشیب در وزن منهای 84 و سامان حیدری و سجاد گنج زاده در وزن به اضافه 84 کیلوگرم راهی کمپ بین المللی و مسابقات بوسفر شده بود و در بخش بانوان در وزن منهای 50 کیلوگرم نسرین دوستی و سحر کرجی، در وزن منهای 55 کیلوگرم فاطمه چالاکی، در وزن منهای 61 کیلوگرم رزیتا علیپور، در وزن منهای 68 کیلوگرم پگاه زنگنه و در وزن به اضافه 68 کیلوگرم حمیده عباسعلی تیم ملی کاراته را تشکیل می دادند.
سید شهرام هروی و حسین روحانی مربیان تیم ملی کاراته در بخش مردان در اردوی مشترک و مسابقات بوسفر ترکیه بودند.
فریبا بداغی هدایت تیم کاراته بانوان را در مسابقات ترکیه بر عهده داشت ضنمن اینکه محسن آشوری دبیر و مدیر تیم های ملی (سرپرست تیم مردان) و عشرت شاهمحمدی، سرپرست نایب رئیسی بانوان (سرپرست تیم بانوان) نیز این تیم را در این سفر همراهی کرده بودند.
این اردوی مشترک یک هفته بود که از 9 فروردین 1393 آغاز شده بود و مسابقات جام بوسفر نیز طی روزهای 16 و 17 فروردین برگزار شد.

تمرین مختلط تیم ملی ایران! + عکس

3.422
این مطلب مفید بود ؟157
برگرفته از افکارنیوز , بی باک نیوز - /م
وبگردی