تیتراژ ماه عسل

تیتراژ ابتدایی ماه عسل 96 با صدا محمد علیزاده + دانلود

تاریخ انتشار : 7 خرداد 1396کد مطلب : 50139زمان مطالعه : 1 دقیقه
تیتراژ ابتدایی برنامه ماه عسل 96 امسال با صدای محمد علیزاده روی آنتن رفت ، در ادامه میتوانید تیتراژ ابتدایی برنامه ماه عسل را به راحتی دانلود کنید.

دانلود تیتراژ ماه عسل 96 با صدای محمد علیزاده

برنامه ماه عسل با اجرای احسان علیخانی دیروز شنبه ششم خرداد 96 مصادف با اولین روز ماه مبارک رمضان روی آنتن شبکه سه سیما رفت . تیتراژ ماه عسل همواره یکی از تیتراژهای ماندگار و پرطرفدار است که باعث شهرت خواننده آن نیز میشود . تیتراژ ماه عسل امسال را دو نفر از بهترین خواننده های کشورمان خوانده اند. تیتراژ ابتدایی برنامه ماه عسل را محمد علیزاده و تیتراژ انتهایی برنامه را سینا شعبانخانی خوانده است.

در این سال ها اولین روز ماه مبارک رمضان همزمان می شود با آغاز برنامه ماه عسل احسان علیخانی. برنامه ای که در این دوازده سال توانسته با سوژه های جذاب و البته متفاوت خود مخاطب زیادی را پای گیرنده تلویزیون بنشاند و تا لحظات ملکوتی اذان مغرب و افطاری همراه آنها باشد.

محمد علیزاده خواننده تیتراژ ابتدایی ماه عسل

تیتراژ ابتدایی ماه عسل

محمد علیزاده خواننده تیتراژ ماه عسل 96

هر سال اما یکی از اصلی ترین بخش های این برنامه تیتراژ آن هست که گمانه زنی ها درباره خواننده تیتراژ ابتدایی و انتهایی این برنامه نقل محافل رسانه ای می شود. امسال تیتراژ ابتدایی ماه عسل را محمد علیزاده خوانده. در ادامه آن را دانلود کنید و بشنوید:
محمد علیزاده

 

تیتراژ ابتدایی ماه عسل 96 با صدا محمد علیزاده + دانلود

4.6176
این مطلب مفید بود ؟16214
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
وبگردی