تیم ملی ایران

بهترین بازیکنان تیم ملی ایران در جام جهانی 2018

تاریخ انتشار : 17 تیر 1397کد مطلب : 69728زمان مطالعه : 2 دقیقه
بازیکنان تیم ملی ایران تأثیرگذارترین عملکرد را در بین تیم های آسیایی در جام جهانی 2018 روسیه به نمایش گذاشتند.

6 بازیکن تیم ملی ایران همچنان جزو بهترین های جام 2018

مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2018 روسیه شب گذشته به اتمام رسید و تیم های فرانسه، بلژیک، انگلیس و کرواسی به مرحله نیمه نهایی راه یافتند .

نشریه معتبر بلیچر ریپورت انگلیس بعد از اتمام هر مرحله، بازیکنان برتر هر پست را با احتساب عملکردشان در مجموع جام معرفی می کند. با وجود حذف تیم ملی ایران در مرحله گروهی، هنوز 6 بازیکن تیم ملی در میان برترین نفرات جهان در پست های خود قرار دارند.

بازیکنان تاثیر گذار تیم ملی ایران در جام جهانی 2018 روسیه

از نگاه این نشریه، علیرضا بیرانوند در رده ششم برترین دروازه بان جام جهانی قرار دارد. البته بیرانوند نسبت به مرحله قبل، دو پله سقوط داشته است. کاسپر اشمایکل (دانمارک)، کرتوا (بلژیک) و سوباشیچ (کرواسی) اول تا سوم هستند.

تیم ملی ایران

عملکرد بازیکنان برتر تیم ملی ایران در جام جهانی 2018

در پست دفاع راست، رامین رضاییان جزو 10 نفر برتر جام جهانی 2018 است. این بازیکن در رده هفتم قرار گرفته است. تریپیر (انگلیس)، فرناندس (روسیه) و توماس منیر (بلژیک) در این پست در رده های اول تا سوم قرار دارند.

در پست دفاع چپ، احسان حاج صفی در رده دهم قرار دارد. مرتضی پورعلی گنجی هم دیگر بازیکن ایران است که در میان 20 مدافع برتر، جایگاه 12 را از آن خود کرده است.

تیم ملی ایران

کارنامه تیم ملی ایران در جام جهانی

ایران در پست هافبک دفاعی دو نماینده در میان 20 بازیکن برتر دارد. امید ابراهیمی و سعید عزت اللهی به ترتیب در جایگاه 17 و 19 جای گرفته اند.

ابراز رضایت رئیس AFC از عملکرد ایران در جام جهانی

شیخ سلمان، رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا با انتشار بیانیه ای از تمام تیم های آسیایی که در جام جهانی 2018 روسیه حضور پیدا کردند و از عملکردشان تقدیر و تشکر کرد.

شیخ سلمان درباره تیم ملی ایران گفت:تیم ملی ایران با قدرت در این مسابقات تلاش کرد و در آستانه صعود از مرحله گروهی بود اما این طبیعت فوتبال است. در سطح عملکرد نیز بازیکنان ایران چیزی کم نگذاشتند و حضوری عالی داشتند.

بازیکنان تیم ملی ایران در میان برترین نفرات جام 2018

3.329
این مطلب مفید بود ؟1910
برگرفته از دانشجو / فارس / ر
وبگردی