بیوگرافی جردن باروز

بیوگرافی جردن باروز+ عکس همسر و ازدواج جردن باروز

کد مطلب : 68282تعداد نظرات : 4 نظرزمان مطالعه : 7 دقیقه
جردن باروز کشتی گیر محبوب آمریکایی دارنده عناوین مختلف جهانی و المپیک است که در ادامه با زندگینامه کامل، افتخارات و ... او به خوبی آشنا خواهید شد.

بیوگرافی و زندگینامه کامل جردن باروز

جردن باروز کشتی گیر نترس و جنگنده در تاریخ 8 ژوئن 1988 در شهر کمدن دو نیوجرسی در کشور آمریکا متولد شد. جردن باروز یک کشتی گیر آزادکار قدرتمند و جنگنده می باشد که موفق به کسب مدال طلای المپیک و چهار مدال طلا و یک مدال برنز مسابقات کشتی قهرمانی جهان شده است.

جردن باروز یک کشتی گیر بسیار اهل خانواده و خانواده دوست می باشد بطوریکه جردن باروز به دلیل به دنیا آمدن فرزند دومش در سال 2016 همزمان با برگزاری مسابقات جام جهانی کشتی  2016 در کشور آمریکا قید این مسابقات با این اهمیت بالا را زد و در روز مسابقات کشتی جام جهانی کنار فرزند تازه به دنیا آمده و خانواده اش بود و کشتی های جام جهانی را از خانه نظاره گر بود.

کشتی گیر جردن باروز

ازدواج کشتی گیر جردن باروز

کشتی گیر جردن باروز قهرمان جهان و المپیک در سال 2013 با لورن ماریاچر ازدواج کرد و او در حال حاضر دارای دو فرزند می باشد.

ازدواج جردن باروز

فرزندان جردن باروز 

نام فرزند دختر جردن باروز ora burroughs  و نام پسرش beacon burroughs می باشد.

پسر جردن باروز (beacon burrughs) در سال 2014 به دنیا آمده و دختر جردن باروز (ora burrughs) در سال 2016 متولد شده است.

خانواده جردن باروز

جردن باروز پس از مسابقات جام جهانی کرمانشاه 2017

جردن باروز پس از قهرمانی خود در جام جهانی( با شکست تمام حریفان ) در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد که پس از مدتی استراحت دوست دارم به همراه خانواده ام به کشور مهمان نواز ایران سفر کنم و جاهای زیبای ایران را تماشا کنم.

وی در ادامه گفت:بخاطر این همه لطف و مهمان نوازی مردم ایران به من تشکر می کنم.

جردن باروز در جام جهانی

پیام کشتی گیر جردن باروز بعد از زلزله در کرمانشاه 

مردم کرمانشاه تسلیت به شما میگویم و به تمام مردم ایران، من شریک غم شماها هستم. میخوام بدانید که ما همه به فکر شما هستیم و همدرد شما هستیم که دچار زلزله شدید. کرمانشاه شهر پر خاطره ای برای من بود در زمان جام جهانی ٢٠١٧. من خیلی خوشحال بودم که قسمت شد و من به این شهر رفتم، با مردمان خونگرم و کشتی دوست آشنا شدم. من و خانواده ام خیلی ناراحت شدیم وقتی شنیدیم در باره این حادثه.برای شما ها دعا میکنیم که زودتر موقعیت بهتر بشه و دوباره کرمانشاه زیبا را بسازید. امیدوارم که در آینده به ایران سفر کنم. بهترین آرزو برایتان داریم، من و خانواده ام جوردن باروز

صحبت های جردن باروز

نباختن جردن باروز مقابل کشتی گیران ایرانی 

کشتی گیر جردن باروز تا به حال مقابل هیچ کدام از کشتی گیران ایرانی در مسابقات شکست نخورده است و صادق گودرزی، علیرضا قاسمی، عزت الله اکبری، پیمان یار احمدی، مرتضی رضایی قلعه از کشتی گیران مطرح ایرانی هستند که مقابل جردن باروز کشتی گیر پرقدرت آمریکایی شکست را تجربه کرده اند.

اما لازم به ذکر است که حسن یزدانی کشتی گیر پرافتخار کشورمان توان غلبه بر جردن باروز آمریکایی را داشت بطوری که یزدانی در المپیک 2016 طلا گرفت اما جردن باروز در همان وزن از دور مسابقات حذف شد.

باخت کشتی گیران ایرانی

نظر جردن باروز در مورد صادق گودرزی

جردن باروز:کشتی گیر صادق گودرزی بهترین حریف من بود و از کشتی گرفتن با او لذت می برم، صادق گودرزی از بهترین کشتی گیران وزن 74 بود اما افسوس که به دلیل آسیب دیدگی زود از میادین خداحافظی کرد.

جردن باروز در مسابقات جهانی و المپیک

جردن باروز در مسابقات جهانی 2011

جردن باروز در نخستین حضور خود در مسابقات جهانی توانست به فینال مسابقات قهرمانی جهان راه پیدا کند،  جردن باروز در دیدار فینال مسابقات جهانی استانبول مقابل صادق گودرزی کشتی گیر باتجربه کشورمان قرار گرفت که در یک کشتی نفس گیر توانست به سختی مقابل صادق گودرزی به پیروزی برسد و این در حالی بود که امتیاز فن لنگ صادق گودرزی را ندادند.

قهرمان مسابقات جهانی

جردن باروز در مسابقات المپیک 2012

جردن باروز در المپیک لندن پس از پیروزی در دورهای اول و دوم در مرحله نیمه نهایی دنیس سارگوش کشتی گیر پرقدرت روس را شکست داد و به دیدار فینال راه یافت، باروز در دیدار فینال مقابل صادق گودرزی از ایران در دو وقت متوالی با نتیجه 2 بر 0 پیروز شد و قهرمان مسابقات المپیک شد.

قهرمان المپیک 2012

جردن باروز در مسابقات جهانی 2013

کشتی گیر جردن باروز در مسابقات جهانی مجارستان در دیدار فینال عزت الله اکبری کشتی گیر ایران را شکست داد، جردن باروز پیش از این کشتی گیران خوبی از جمله علی شعبانف از بلاروس را مغلوب کرده بود.

قهرمانی جردن باروز

جردن باروز در مسابقات جهانی2014

جردن باروز در این دوره از مسابقات جهانی به شدت از ناحیه پا مصدوم بود اما با این حال در دورهای اول، دوم و سوم به راحتی کشتی گیران را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد، جردن باروز در این مرحله مقابل دنیس سارگوش از کشور روسیه در عین ناباوری شکست خورد و به دیدار رده بندی رفت، جردن با پیروزی در دیدار رده بندی به مدال برنز مسابقات جهانی رسید و نخستین شکست خود را در مسابقات جهانی تجربه کرد.

جردن باروز

جردن باروز در مسابقات جهانی 2015

 جردن باروز پس از غلبه بر کشتی گیرانی در دور نخست و در دور دوم، در دور سوم با علیرضا قاسمی کشتی گیر خوب کشورمان روبرو شد و در نهایت در با نتیجه 5 بر 0 پیروز میدان شد و به مرحله نیمه نهایی صعود کرد، جردن باروز در مرحله نیمه نهایی مقابل کشتی گیر انور گدیوف در یک کشتی حساس و دیدنی با نتیجه 4 بر 3 پیروز شد و راهی دیدار فینال شد. جردن در دیدار پایانی در کشتی با انوربات پروجاو از مغولستان به راحتی با نتیجه 10 بر 0 پیروز شد و به سومین مدال طلای مسابقات جهانی خود رسید.

جردن باروز در مسابقات جهانی

جردن باروز در مسابقات المپیک 2016

 جردن باروز در رقابت های المپیک ریو 2016 پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با انور گدیوف کشتی گیری از روسیه روبرو شد و در یک کشتی پر افت و خیز با نتیجه 3 بر 2 مغلوب شد اما با توجه به فینالیست شدن انور گدیوف، جردن باروز به دیدار شانس مجدد راه پیدا کرد و در کشتی شانس مجدد هم مقابل بکزود عبدالرخمانوف از ازبکستان با نتیجه 11 بر 2 مغلوب شد، بدین ترتیب جردن باروز کشتی گیر پرقدرت آمریکایی وداع زود هنگامی با مسابقات المپیک 2016 داشت و از دور رقابت ها حذف شد.

باخت جردن باروز

جردن باروز در مسابقات جهانی 2017

جردن باروز در دیدار نخست مسابقات جهانی پاریس علی شعبانف از بلاروس را مغلوب کرد و در دور دوم سوساکه تاکانی از کشور ژاپن را مغلوب کرد، جردن در دور سوم زلیمخان حاجیف کشتی گیر کشور فرانسه را مغلوب خود کرد و به مرحله نیمه نهایی صعود کرد، جردن باروز در این مرحله بکزود عبدالرخمانوف از ازبکستان را شکست داد و به فینال مسابقات راه پیدا کرد، باروز در فینال مقابل ختیگ تسابالوف از کشور روسیه در یک کشتی نفس گیر با نتیجه نزدیک پیروز شد و علاوه بر این به چهارمین طلای خود را در مسابقات جهانی کسب کرد.

جردن باروز در مسابقات

جردن باروز در مسابقات جهانی 2018

کشتی گیر جردن باروز در مسابقات کشتی جهانی بوداپست مجارستان حاضر بود که در دور اول موفق شد ونکیوس جاح از کشور لیبریا را شکست داد و در دور دوم مصطفی حسین خانی نماینده ایران را با نتیجه 4 بر 3 شکست داد اما در دور سوم در برابر زائوربک سیداکوف کشتی گیر روسیه در حالی که تا ثانیه های پایانی پیش بود ناگهان کشتی را با نتیجه 6 بر 5 واگذار کرد اما با توجه به فینالیست شدن کشتی گیر روس، جردن باروز به گروه شانس مجدد راه پیدا کرد و در دور اول شانس مجدد میروسلاو کیروف از کشور بلغارستان را با نتیجه 9 بر 0 شکست داد و به دیدار رده بندی راه پیدا کرد. کشتی گیر جردن باروز در این مرحله به مصاف فرانک چامیزو از کشور ایتالیا رفت و در یک کشتی دیدنی موفق شد با نتیجه 4 بر 4 حریفش را شکست دهد و به مدال برنز جهانی سال 2018 بوداپست مجارستان برسد.

جردن باروز در جهانی 2018

جردن باروز در مسابقات جهانی 2019 

کشتی گیر جردن باروز در مسابقات قهرمانی جهان سال 2019 در دور اول عظمت نوریکائو از بلاروس را با نتیجه 11 بر 10 شکست داد و در دور دوم مراد کوراماگومدوف از کشور مجارستان را با نتیجه 6 بر 4 شکست داد، جردن باروز در دور سوم حاجی مراد حاجی اف از کشور آذربایجان را با نتیجه 8 بر 1 مغلوب کرد و به نیمه نهایی مسابقات راه یافت، جردن باروز در دیدار نیمه نهایی در حالی که از زائوربک سیداکوف روسیه ای پیش بود در لحظات پایانی کشتی با نتیجه 4 بر 3 شکست خورد و به دیدار رده بندی رفت. باروز اما در دیدار رده بندی مائو اوکوئی از کشور ژاپن را با نتیجه 10 بر 0 و ضربه فنی شکست داد و صاحب مدال برنز مسابقات جهانی نورسلطان 2019 شد.

کشتی گیر جردن باروز

افتخارات کشتی گیر جردن باروز

مسابقات قهرمانی المپیک

  • طلای مسابقات قهرمان المپیک لندن سال 2012 در وزن 74 کیلوگرم

مسابقات قهرمانی جهانی

  • طلای مسابقات جهانی استانبول سال 2011 در وزن 74 کیلوگرم
  • طلای مسابقات جهانی بوداپست سال 2013 در وزن 74 کیلوگرم
  • برنز مسابقات جهانی ازبکستان سال 2014 در وزن 74 کیلوگرم
  • طلای مسابقات جهانی لاس و گاس سال 2015 در وزن 74 کیلوگرم
  • طلای مسابقات جهانی پاریس سال 2017 در وزن 74 کیلوگرم
  • برنز مسابقات جهانی بوداپست سال 2018 در وزن 74 کیلوگرم
  • برنز مسابقات جهانی نورسلطان سال 2019 در وزن 74 کیلوگرم

تصاویر زیبا و دیدنی جردن باروز قهرمان المپیک و همسرش لورن ماریاچر

بیوگرافی باروز

 جردن باروز و پسرش beacon burroughs

جردن باروز

کشتی گیر جردن باروز و فرزندانش

 جردن باروز

جردن باروز کنار همسر و فرزندش

سلفی پدر و پسر

سلفی beacon burroughs با پدرش جردن باروز

بیوگرافی کشتی گیر جردن باروز

جردن باروز مرد خانواده دوست

خانواده جردن باروز

خانواده جردن باروز قهرمان جهان و المپیک

کشتی گیر جردن باروز

جردن باروز در تمرینات تیم ملی آمریکا

کشتی جردن باروز

تمرین جردن باروز و پسرش بر روی تشک کشتی 

باروز و کایل اسنایدر

جردن باروز و کایل اسنایدر دو قهرمان المپیک از کشور آمریکا

زندگینامه جردن باروز

جردن باروز کشتی گیر با اخلاق و محبوب آمریکایی

 پسر جردن باروز

کشتی گیر جردن باروز در کنار پسرش beacon burroughs

خانواده کشتی گیر جردن باروز

خانواده جردن باروز کشتی گیر آمریکایی

فرزندان جردن باروز

 ora burroughs  و beacon burroughs فرزندان جردن باروز قهرمان جهان و المپیک 

beacon burroughs

 beacon burroughs پسر جردن باروز در گارد کشتی 

پدر جردن باروز

 جردن باروز در کنار پدر مادر و همسرش 

تیپ جردن باروز

تیپ متفاوت جردن باروز و خانواده اش

بیوگرافی کشتی گیر آمریکایی

جردن باروز کشتی گیر آماده و عنوان دار وزن 74کیلوگرم جهان

بیوگرافی جردن باروز

جردن باروز دارنده مدال طلای جهان و المپیک 

تمرین جردن باروز

تمرینات طاقت فرسای کشتی گیر جردن باروز

کودکی جردن باروز

دوران کودکی جردن باروز قهرمان مسابقات المپیک 2012 لندن

مربی جردن باروز

جردن باروز و مربی اش در مسابقات جهانی 2015

jordan burroughs

جردن باروز در مسابقات کشتی جهانی 2015 لاس و گاس

همسر باروز

لورن ماریاچر همسر جردن باروز

بیوگرافی جردن باروز

جردن باروز کشتی گیر با اخلاق و محبوب

عکس جردن باروز 

جردن باروز کشتی گیر محبوب آمریکایی

زندگینامه جردن باروز

قهرمانی کشتی گیر جردن باروز در دوران کودکی

 

بیوگرافی جردن باروز آمریکایی+ عکس همسر و ازدواج جردن باروز

4.9183
این مطلب مفید بود ؟1803
منبع : بخش ورزش نمناک/ح.ب
4 نظر به ثبت رسیده است
باقر 1397-08-13
جون چه بدنی داره
161
نقی1397-08-10
بی نظیرررررررررر واو براو عالیه
70
کریم1397-08-10
خخخخ واقعا به این هیکل نمیاد انقد مهربون باشه چقد خوب بود توصیفاتتون
90
لایک1397-08-09
واقعا لایک به این بیوگرافی ترو تمیز ؛ نمیدونستم باروز اینقدر خانواده دوسته
121
وبگردی