جمشید مشایخی

جمشید مشایخی در سی سی یو بستری شد + عکس

تاریخ انتشار : 30 مهر 1396کد مطلب : 58517زمان مطالعه : 2 دقیقه
جمشید مشایخی هنرمند پیشکسوت کشورمان به دلیل مشکلات کلیوی در بیمارستان بستری شد و به دلیل مراجعات زیاد ممنوع الملاقات شد.

جمشید مشایخی در بیمارستان بستری شد

جمشید مشایخی هنرمند پیشکسوت کشورمان به دلیل مشکلات کلیوی در بیمارستان بستری شد.

گیتی رئوفی همسر جمشید مشایخی، درخصوص آخرین وضعیت جسمانی این هنرمند گفت:با توجه به اینکه کلیه های ایشان سنگ ساز است، با دارو و به مرور زمان این سنگ ها پودر شده است.

وی افزود:جمشید مشایخی هم اکنون برای جراحی به منظور خارج کردن این سنگ ریزه ها، در بیمارستان بستری است. این جراحی فردا انجام می شود.

شایان ذکر است؛ در برخی اخبار ضعف جسمانی شدید و قند خون بالا دلیل بستری شدن جمشید مشایخی ذکر شده بود. اما همسر این بازیگر صحت این موضوع را تایید نکرد.

جمشید مشایخی در بیمارستان ممنوع الملاقات شد

یکی از نزدیکان این بازیگر قدیمی گفت:این هنرمند به دلیل مشکلات کلیوی به بیمارستان منتقل شده و در بخش عادی بستری است اما به دلیل مراجعات زیاد از سوی پزشک معالج ممنوع الملاقات شده است.

جمشید مشایخی

جمشید مشایخی در بیمارستان

مشایخی پیش از این نیز به دلیل مشکل کلیه بستری شده بود.

جمشید مشایخی یکی از ماندگارترین چهره های عرصه بازیگری متولد 6 آذر 1313 در تهران است و از سال 1336 با نمایش «وظیفه پزشک» فعالیت بازیگریش را آغاز کرد و با فیلم کوتاه «جلد مار» در سال 42 مقابل دوربین رفت و دو سال بعد با فیلم «خشت و آینه» وارد سینما شد.

این هنرمند تا به امروز ایفاگر نقش های ماندگاری بوده است که از جمله آنها می توان به فیلمهای «گاو»، «قیصر»، «شازده احتجاب»، «سوته دلان»، «خانه عنکبوت»، «کمال الملک»، «گل های داودی»، «آوار»، «پدر بزرگ»، «طلسم»، «سرب»، «روز واقعه»، «خانه روی آب»، «یک بوس کوچولو»، «جرم» و «سیزده59» و مجموعه های «هزاردستان»، «داستان های مولوی»، «سلطان صاحبقران»، «امام علی(ع)»، «پهلوانان نمی میرند» و «ستایش» اشاره کرد.

آخرین وضعیت جمشید مشایخی در بیمارستان

4.48
این مطلب مفید بود ؟71
برگرفته از باشگاه خبرنگاران _ ایسنا / م.ف
وبگردی