روزبه حصاری

بازیگر نقش جوادی در بچه مهندس 3 مشخص شد

تاریخ انتشار : 9 مرداد 1398کد مطلب : 74867زمان مطالعه : 2 دقیقه
تهیه کننده سریال بچه مهندس نام بازیگر نقش جواد جوادی در بزرگسالی را برای فصل سوم این مجموعه اعلام کرد.

جواد جوادی در بچه مهندس 3 کیست

خبرگزاری فارس: سعید سعدی تهیه کننده سریال بچه مهندس درباره انتخاب بازیگر نقش جواد جوادی در این سریال گفت:روزبه حصاری برای بازی در این نقش انتخاب شده است و مقابل دوربین رفته است.

وی با اشاره به ادامه تولید این سریال افزود:این روزها گروه تولید در دانشگاه امیرکبیر، خوابگاه دانشگاه علامه طباطبایی و ... مشغول به تصویربرداری هستند.

روزبه حصاری

بازی روزبه حصاری در نقش جوادی سریال بچه مهندس 3

روزبه حصاری تا به حال در سریال های «یادآوری» و «تاریکی شب روشنایی روز» به ایفای نقش پرداخته است. وی نیز از دانش آموختگان مدرسه تیزهوشان است و تا حدودی شخصیت علمی اش با نقشی که در حال ایفای آن است، همخوانی دارد.

تصویربرداری این سریال در روزهای میانی تیرماه در منطقه سازمان آب آغاز شد. فرهاد قائمیان، ثریا قاسمی، کامران تفتی و اتابک نادری به ایفای نقش پرداختند.

فصل سه مجموعه تلویزیونی «بچه مهندس» در 35 قسمت توسط حسن وارسته در حال نگارش است.

در فصل یک این سریال لوکیشن اصلی پرورشگاه (خانه خورشید) بود که در بوستان ولایت قرار داشت و شهرک دفاع مقدس، خیابان های تهران در دهه 80 نیز از لوکیشن های این سریال در فصل دو بودند.

داستان سریال بچه مهندس به کارگردانی علی غفاری و تهیه کنندگی سعید سعدی در تاریخ معاصر و در سه فاز کودکی، نوجوانی و جوانی شخصیت اصلی مطرح می شود که پیش از این فصل های اول و دوم این سریال پخش شده است.

پرویز پورحسینی، بهاره رهنما، اندیشه فولادوند، بهناز جعفری، افشین نخعی، سلمان فرخنده، سیاوش چراغی پور، فرزین محدث، سوگل طهماسبی، عباس جمشیدی فر، حمید شریف زاده از بازیگرانی هستند که هم در فاز یک و هم در فاز دو حضور دارند که در کنار آنها بازیگران دیگری هم به کار پیوسته اند. پیش از این سیما تیرانداز، علی اوسیوند، نسرین نکیسا، مهران نائل، صحرا اسدااللهی، فرج الله گلسفیدی و سیامک اشعریون هم به این سریال اضافه شده بودند و مانی رحمانی نقش نوجوانی جواد را بازی می کرد.

انتهای پیام / م.ف

روزبه حصاری بازیگر نقش جوادی در بچه مهندس 3 +عکس

4.367
این مطلب مفید بود ؟589
وبگردی