تولد
بازیگران بچه مهندس

ظاهر متفاوت بازیگر بچه مهندس بعد از 6 سال

تاریخ انتشار : 2 تیر 1403کد مطلب : 94182زمان مطالعه : 2 دقیقه
سریال بچه مهندس یکی از سریالهای محبوب تلویزیونی در زمان پخش خود بود که تغییرات یکی از بازیگران این سریال بعد از 6 سال بسیار جلب توجه کرد.

مهشدی جوادی بازیگر بچه مهندس در اکران فیلم «این جمعیت قابل کنترل»

به تازگی تصاویری از مهشید جوادی بازیگر نقش مرضیه در بچه مهندس منتشر شده که تغییرات چهره و استایل متفاوتش بعد از 3 سال از پخش سریال بچه مهندس مورد توجه قرار گرفته است. عکس های متفاوت مهشید جوادی مربوط به اکران خصوصی فیلم «این جمعیت قابل کنترل» است که شامگاه 28 خرداد در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد. در ادامه این بخش از نمناک تصاویری از بازیگر بچه مهندس را در اکران فیلم جدیدش می بینید.

به اکران خصوصی فیلم «این جمعیت قابل کنترل» با حضور بازیگران مطرح در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد. مهشید جوادی در اکران این فیلم سینمایی سوژه عکاسان شد و تصاویری از او در فضای مجازی منتشر گردید و استایل و چهره متفاوتش به چالش کشیده شد.

مهشید جوادی

مهشید جوادی بازیگر سریال بچه مهندس عکس از سروش منوچهری

مهشید جوادی بازیگر سینما و تلویزیون متولد 2 بهمن 1374 در ارومیه است، فرزند اول خانواده بوده و تنها یک برادر کوچکتر متولد 1380 دارد که از او بعنوان بهترین رفیق خود نام می برد. او در سال 1396 با سریال «آنام» در نقش جوانی مارال جلوی دوربین رفت و با بازی در بچه مهندس و نوار زرد به شهرت قابل توجهی دست یافت.

فیلم سینمایی «این جمعیت قابل کنترل» به کارگردانی محمدمتین اوجانی و تهیه‌کنندگی مهرداد فرید ساخته شده، داستان این فیلم درباره‌ زنی است که دچار دِمانس شده اما هنوز اصلی‌ترین آرزویش را از خاطر نبرده است. فریده سپاه منصور، مهشید جوادی، محمدرضا داوودنژاد، علیرضا استادی، زهرا داوود نژاد، روناک برخوردار، مرجان قمری، رسول عظیمی، مهناز افتاده نیا، وحید الهویی، مریم شاه ولی و محسن آشتیانی پور در این فیلم بازی کرده‌اند.

ظاهر متفاوت بازیگر بچه مهندس بعد از 6 سال

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی