حمله کوسه
کوسه یکی از وحشتناک ترین حیوانات آبزی هستند که خطرناک ترین گونه آنها متعلق به کوسه های سفید است که این کوسه ها دارای دندان های بسیار برنده و تیزی هستند.

حمله وحشتناک کوسه به قفس شناور روی آب 

کوسه ها در میان موجودات دریایی یکی از وحشتناک ترین و کشنده ترین آبزیان هستند که حتی برخی از آنها ممکن است بیش از چند تن وزن و 5 متر طول داشته باشند. با این وجود کوسه های سفید یکی از گونه های وحشتناک کوسه ها محسوب می شوند چرا که دارای دندان هایی بسیار کشنده هستند و می توانند تنها در طی چند ثانیه شکارهای بزرگی را به دام بیندازند.

با این وجود قطعا هیچ یک از ما قطعا علاقه ای به نزدیک شدن به این حیوانات غول پیکر و کشنده را نداریم و گاها این آبزیان ممکن است در زمان احساس خطر، آسیب های زیادی وارد سازند!.

کوسه سفید

فرو رفتن دندان های کوسه سفید به داخل قفس آهنی شناور 

اما کوسه ها همانند تمساح ها دارای یکی از آرواره های قدرتمند اما با دندان های بسیار تیز و قدرتمندی هستند که حتی می توانند به محکم ترین اشیاء همانند آهن نیز تغییر شکل بدهند و این به نوعی بسیار عجیب و شگفت انگیز است!

برای مثال اخیرا ویدیویی عجیب در صفحات مجازی منتشر شد که در آن یک کوسه سفید به یک قفس شناور بر روی آب حمله می کند و آسیب زیادی به آن وارد می کند که به تبع با واکنش های متعددی روبرو گشت. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

ویدیویی که در ذیل مشاهده می کنید، توسط " ایوان ویلسون " 23 ساله در خلیج ماسل واقع در جنوب آفریقا ضبط  منتشر شده است که در آن یک کوسه سفید غول پیکر به سمت قفس شناور حمله می کند و با دندان هایش تیز و برنده اشت شروع به گاز گرفتن قفس آهنی می کند.

white shark

خسارت رساندن کوسه سفید غول پیکر به قفس شناور

پس از حمله کوسه سفید به قفس شناور، می توان صدای فریاد خدمه را شنید که با استفاده داد و فریاد قصد دارند تا کوسه را از خود دور سازند. ایوان ویلسون، این گونه گفت:" خوشبختانه مدت کوتاهی بعد کوسه قفس را ترک کرد و هیچ یک از خدمه و کوسه ها آسیب ندیدند".

ویدیو حمله وحشتناک کوسه به قفس شناور روی آب ؛

حمله وحشتناک کوسه به قفس شناور روی آب + فیلم

4.219
این مطلب مفید بود ؟163
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی