خانه ی بیانسه
خانه ی بیانسه با طراحی داخلی و چیدمانی منحصربه فرد یکی از زیباترین معماری ها را دارد ، خواننده و بازیگر مشهور هالیوودی بعد از تولد 2 قلوهایش تصمیم گرفته در این خانه میلیون دلاری زندگی کند.

خانه ی مجلل بیانسه و همسرش جی زی

خانه ی بیانسه یکی از زیباترین امارت های اجاره ای در دنیا .بیانسه خواننده مشهور زن هالیوودی بعد از تولد دوقلوهایش با اجاره امارتی مجلل وارد تیتر اخبار شد ،خانه ای با چندین اتاق و فضایی وسیع که 54.4 میلیون دلار توسط این خانواده هالیوودی رهن شده است.این نخستین خانه دوقلوهای بیانسه است  و آنها بعد از مرخص شدن از بیمارستان مستقیم به این امارت مجلل می آیند یک عمارت چندین میلیون دلاری با یک استخر بی نهایت و یک خانه جداگانه برای پرنده و حیوانات خانگی. 

از امکانات منحصربه فرد این ویلا می توان به 10 اتاق خواب ، استخر بسیار بزرگ 25 فوتی و 14 حمام و دستشویی اشاره کرد. طراحی و دیزاین داخلی منحصربهفرد ویلا با الهام از طرح های موزه تکمیل شده است و کنده کاری های فوق العاده روی دیوار و سقف بخشی از این سبک است. مبلمان شیک و لوسترهای لوکس که همه متعلق به سبک قرن 18 میلادی هستند در این خانه مجلل جلب توجه می کنند. محوطه بیرونی و حیاط خانه جدید بیانسه به وسعت 6.3 هکتار چمن و گل کاری خاصی دارد که 1000بیش از گل رز رنگی زیبایی ان را چندین برابر کرده است که تصاویر ان را در ادامه مشاهده می کنید.

تصاویر دکوراسیون داخلی و طراحی محوطه خانه ی بیانسه

خانه ی بیانسه

خانه ی بیانسه

نمای بیرونی و محوطه زیبای خانه ی بیانسه و همسرش 

خانه ی بیانسه

خانه ی بیانسه

خانه ی بیانسه

خانه ی بیانسه

طراحی شگفت انگیز فضای بیرونی خانه ی جدید و اجاره ای بیانسه

خانه ی بیانسه

نمایی از استخر بسیار بزرگ خانه ی بیانسه

خانه ی بیانسه

دکوراسیون و چیدمان آشپزخانه خانه ی بیانسه خواننده و بازیگر هالیوودی

خانه ی بیانسه

خانه ی بیانسه

خانه ی بیانسه

خانه ی بیانسه

طراحی داخلی و چیدمان شیک اتاق نشینمن در خانه ی جدید بیانسه

دکوراسیون مجلل خانه ی اجاره ای بیانسه + تصاویر

415
این مطلب مفید بود ؟123
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ن
وبگردی