امیر مهدی ژوله

خداحافظی امیرمهدی ژوله از برنامه دورهمی + عکس

تاریخ انتشار : 11 خرداد 1395کد مطلب : 31491زمان مطالعه : 2 دقیقه
امیرمهدی ژوله کمدین و نویسنده کشورمان که چندی پیش با استندآپ کمدی برنامه خندوانه بیشتر مشهور شد , از برنامه دورهمی خداحافظی کرد.

امیرمهدی ژوله از برنامه دورهمی خداحافظی کرد

امیر مهدی ژوله نویسنده و طنز پرداز ایرانی متولد بیست و هفت مرداد سال 1358 در شهر تهران است. او نویسندگی سریال های طنزی همچون درحاشیه، قهوه تلخ ، زندگی به شرط خنده، شب های برره، نقطه چین، مرد هزار چهره، مرد دو هزار چهره، ویلای من،شوخی کردم و …را برعهده داشته است. امیر مهدی ژوله پس از اولین حضورش بعنوان کمدین در خندوانه، با دعوت رامبد جوان در جمع 16 کمدین در مسابقه خنداننده برتر خندوانه شرکت کرد و توانست از مرحله اول که با هومن حاجی عبداللهی هم گروه بود با رای بالای مردم، عبور کند و در جمع هشت کمدین برتر قرار بگیرد.

خداحافظی امیرمهدی ژوله از برنامه دورهمی

عکس امیرمهدی ژوله در کنار دخترش

ژوله در جریان مسابقات خنداننده برتر ، توانست به مرحله فینال راه پیدا کند و همراه با مهران غفوریان جایگاه اول را از آن خود نماید.امیر مهدی ژوله در صفحه اینستاگرام خود خبر جدایی از برنامه دورهمی را داد  و نوشت :"من به دعوت مهراب قاسم خانی که نویسنده و کارگردان مجموعه دورهمی بود یکی از نقشهای بخش نمایش کار رو بازی کردم.من به پیشنهاد مهران مدیری و تایید مهراب نگارش بخش استنداپ کمدی های اقای مدیری رو به عهده گرفتم و تا چهارده پونزده قسمت اول این کار رو انجام دادم.

 خداحافظی امیرمهدی ژوله از برنامه دورهمی

 
بعد از جدایی مهراب به بچه ها کمک کردم که کار با همون روال و همون فرمون پیش بره.حالا هم که قرار شده طرح نمایش عوض بشه به خاطر نیاز شدیدی که به بازسازی روحی و جسمی و ذهنی دارم و سرپرستی یک کار پر بیینده و بازی کردن تو اون از توان فعلیم خارجه ،از مهران مدیری و تهیه کننده ها عذر خواهی کردم و از کار جدا شدم.
 

خداحافظی امیرمهدی ژوله از برنامه دورهمی

 حضور امیرمهدی ژوله در برنامه دورهمی

 
ممنون از مهراب که فکر کرد من توان بازی کردن دارم و این فرصت رو در اختیارم قرار داد.ممنون از مهران مدیری که اعتماد کرد و متن استنداپ کمدی هاشو به من سپرد و ممنون از تهیه کننده های کار که لوس بازی های منو تحمل کردند.از این به بعد بیننده پر و پا قرص برنامه دورهمی خواهم بود.یا علی"

خداحافظی امیرمهدی ژوله از برنامه دورهمی

عکس امیر مهدی ژوله در کنار تیم مهران مدیری

امیر مهدی ژوله ، علت جدایی امیر مهدی ژوله از برنامه دورهمی

4.821
این مطلب مفید بود ؟201
برگرفته از صدای ایران / م.ف
وبگردی