زغال فشرده

خط تولید زغال فشرده

کد مطلب : 75430زمان مطالعه : 6 دقیقه
زغال فشرده امروز در ایران و کشور های همسایه فروش بالایی دارد ، این فروش فرصت خوبی برای تولید و صادرات این نوع زغال به وجود آورده است.

محاسبه فروش و مقدار سود زغال فشرده

گروه صنعتی مهر  تولید کنندگان برتر در زمینه ساخت خط تولید زغال فشرده چینی و همچنین تولید کننده زغال فشرده  می باشد.

آدرس دفتر تهران :خیابان مطهری   تلفن :88747944 - 021

آدرس دفتر کرج :ماهدشت   تلفن :37313385 - 026

تولید زغال

علاوه بر این، مهر صنعت در امر تهیه و توزیع مواد اولیه با بالاترین کیفیت، ساخت و تامین قطعات دستگاه زغال ساز ، راه اندازی، نصب و آموزش خط تولید زغال فشرده و ساخت دستگاه اکسترودر،دستگاه سرند، دستگاه خشک کن، ساخت پالت و پالت خفه کن و غیره نیزفعالیت داشته و از شما تولید کنندگان و کارآفرینان در زمینه تولید زغال فشرده حمایت می کند. 

از دیگر زیرمجموعه های گروه فنی و متخصص مهر صنعت، گروه صنعتی هات زغال می باشد که این مجموعه نیز سالهای بسیاری است که در امر تولید، راه اندازی، نصب و آموزش خط تولید زغال فشرده در کنار این گروه فعالیت خود را آغاز نموده است.

این شرکت طی اقداماتی حرفه ایی برای تمامی هموطنان خود در سرتاسر ایران امکان ایجاد و راه اندازی خط تولید زغال فشرده را فراهم کرده است. همچنین شما می توانید از امکان پانسیون درنزدیکی محل آموزش خود که توسط این شرکت برای تمامی متقاضیان در سرتاسر ایران در نظر گرفته شده است نیز بهره مند شوید.

از دیگر رسالت های این مجموعه این است که بعد از آموزش و در حین کار نیز پا به پای شما برای رفع مشکلات احتمالی و حتی در زمان فروش محصولات شما در کنار شما خواهند بود. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با پل های ارتباطی موجود در این آگهی با دفاتر نمایندگی های موجود تماس حاصل فرمایید. 

دستگاه های خط تولید زغال فشرده

ایجاد کارگاه خط تولید زغال فشرده اگر به درستی انجام پذیرد صنعتی با سود سرشار است. امروزه در کشورهای خاورمیانه من جمله ایران مصرف زغال فشرده با وجود اماکنی مانند :سفره خانه ها، چای خانه ها، قلیان سراهها، کافه رستوران ها و غذاهایی که در طبخ آنها از زغال فشرده استفاده می شود. 

بنابراین شما هم می توانید با یک آموزش چند ساعته و بدون لزوم کسب تخصصی خاص به درآمدی با سود بسیار عالی برسید. البته که برای ایجاد کارگاه های و نصب و راه اندازی خط تولید قطعاً به افرادی خبره و با تجربه زیاد احتیاج می باشد. لازم به ذکر است  افرادی که دارای تجربه فراوان و کافی در امر تولید زغال فشرده با درجه کیفیت نوع یک هستند توانایی دارند تا شما را به سود دهی سرشار برسانند. 

سه مواد اولیه خاک ارهّ ، خاک زغال و پوست گردو طی فرآیندی و با استفاده از دستگاه سرند و آسیاب با مرغوبیت بالا تولید و پس از مخلوط شدن با هم توسط میکسر، برای رطوبت گیری و خشک کردن وارد دستگاه خشک کن می شود. که البته اگر رطوبت گیری به خوبی انجام نشود برای مرحله بعد که فشرده سازی و تولید بریکت با دستگاه اکسترودر است اکسترودر دچار مشکل خواهد شد. 

پس از تولید بریکت ها تمامی آنها برای وارد شدن به داخل کوره بر روی پالت هایی مخصوص چیده می شوند و سپس آنها را داخل کوره برده و به مدت 24 ساخت در داخل کوره باقی می مانند. بعد از خروج نوبت قرارگیری پالت خفه کن بر روی زغال ها می باشد. پس از گذراندن مراحل گفته شده زغال فشرده آماده مرحله نهایی یعنی بسته بندی است. 

گروه مهر صنعت سازنده دستگاه آسیاب،دستگاه میکس مواد، پالت، پالت خفه کن، اکسترودر، الک ( سرند )، تولید مواد اولیه مرغوب و با کیفیت ( خاک ارهّ ، خاک زغال، پوست گردو) همچنین در امر ساخت کارتن و بسته بندی زغال هم فعالیت داشته و آماده همکاری با تولیدکنندگان و متقاضیان در امر تولید زغال فشرده می باشد. 

تولید  و ارسال زغال فشرده به صورت عمده

از دیگر خدمات این گروه تولید زغال فشرده به صورت عمده و با کیفیتی بسیار ممتاز می باشد. به دلیل استفاده از مواد اولیۀ مرغوب و عدم وجود هر گونه مواد شیمیایی در داخل مواد اولیه، زغال تولیدی از ویژگی های زیادی از جمله دوام بالا و حرارت زیاد برخوردار است. همچنین این گروه گزینه ارسال زغال به صورت عمده به تمامی کشور را برای راحتی شما مصرف کنندگان عزیز در نظر گرفته است.  

طرح توجیهی زغال فشرده

مواد اولیه مورد نیاز برای تولید زغال فشرده خاک ارهّ 80 درصد، خاک زغال و پوست گردو به میزان 10 درصد می باشد. برای تولید 450 کیلوگرم زغال فشرده در هرروز مقدار مواد اولیه مورد نیاز مساوی است با  1800=  4 * 450کیلوگرم. به بیانی دیگر از مقداری حدود 4 کیلوگرم مواد اولیه چیزی برابر با یک کیلوگرم زغال فشرده بدست می آید. 

برای دیدن طرح توجیهی زغال فشرده می توانید به وب سایت ما مراجعه نمایید .

تولید در یک شیفت کاری یا 1650 کیلو گرم زغال به مواد اولیه با مقادیر ذکر شده در زیر نیاز داریم : 

180 کیلوگرم خاک زغال مرکبات با قیمتی برابر با :هر یک کیلو گرم = 7،000 ریال  که این مقدار برابر می شود با  1،260،000 ریال

180 کیلوگرم پوست گردو با قیمتی برابر با :هر کیلو گرم 10،000ریال که این مقدار برابرمی شود با 1،800،000 ریال 

 1440 کیلوگرم خاک ارهّ با قیمتی برابر با :هر کیلو گرم 7،000 ریال که این مقدار برابر می شود با :10،080،000 ریال

در یک شیفت کاری 3 نفر کارگر که دستمزدی برابر با 80 هزارتومان برای هر نفر می باشد که برابر می شود با 2،400،000 ریال

هزینه تامین و نگهداری قطعات مورد استفاده در یک شیفت کاری ( یک روز) 

هزینه تمام شده بسته بندی برای هر کارتن برابر می شود با 20،000 ریال که روزانه زغال فشرده تولیدی حداقل برابر است با 56 کارتن. پس هزینه تمام شده برابر می شود با 1،120،000 ریال 

در صورت اجاره کارگاه تولید زغال فشرده متوسط اجاره به صورت روزانه برابر است با 1،000،000 ریال و دیگر هزینه های جانبی مانند قبوض برابر می شود با :880،000 ریال 

مجموع هزینه های ارائه شده برابر است با  21،340،000 ریال . بنابراین برای محاسبه ارزش هر کیلو زغال فشرده تولیدی باید به روش زیر عمل کرد : 

جمع کل هزینه های محاسبه شده برابرشد با 21،340،000 ریال که تقسیم بر کل زغال فشرده تولید شده می شود. پس هر کیلو زغال تولید شده برابر می شود با :هر کیلو زغال = 47،422 ریال . بنابراین با قیمت هر کیلو زغال فشرده که در بازار برابر است با 7،000 تا 8،000 تومان این صنعت می تواند برای تولید کنندگان آن سود سرشار و قابل توجهی داشته باشد. 

درآمد و سود خط تولید زغال فشرده

میزان درآمد یا سود تولید کننده در تولید زغال فشرده چینی به میزان زیادی بستگی به مکان یا کارگاه ایجاد شده می باشد. چرا که اگر کارگاه یا سوله ایی که در آن تولیدات صورت می گیرد به صورت اجاره یا رهن باشد ماهیانه مقداری از سود حاصل شده بابت این هزینه ها کسر خواهد شد. اما اگر مکان یا کارگاه به صورت اجاره یا رهن نباشد شما به سود بسیاری زیادی خواهید رسید. گزینه های دیگری نیز برای افزایش سود دهی شما وجود خواهد داشت مثلاً تهیه مواد اولیه با کیفیت با هزینه مناسب تر یا اینکه در محل زندگی شما نیروی کاری دست مزد های مناسب تری دریافت می کنند. 

سود خالص از فروش زغال در هر نوبت کاری برابر است با : 

5،660،000 ریال = 21،340،000 ریال ( هزینه ها کارگاه) – 27،000،000  ریال

سود حاصل از تولید زغال فشرده در یک ماه ( تولید در یک شیقت کاری ) : 

147،160،000 ریال = 26 ( روز کاری در ماه ) * 5،660،000

هزینه راه اندازی کارگاه خط تولید

هزینه راه اندازی خط تولید زغال فشرده بدون در نظر گرفتن اجاره بهاء ماهیانه مکان یا کارگاه برابر است با 95 میلیون تومان. البته ذکر این نکته الزامی می باشد که هزینه کرایه سوله یا کارگاه در شهر های مختلف متفاوت می باشد. نکته مهم و ضروری دیگر کیفیت دستگاه در راه اندازی خط تولید زغال فشرده می باشد که البته گروه مهر صنعت توانسته است با تیم متخصص و تجربه چندن ساله خود اقدام به تولید دستگاههایی با کیفیتی بسیار ممتاز کند. 

قیمت دستگاه خط تولید زغال فشرده برابر است با :  950،000،000 ریال 

قیمت دستگاه جک پالت برابر است با :  35،000،000 ریال 

هزینه جهت اجاره کارگاه یا سوله مورد نظر برابر است با :200،000،000 ریال 

جمع کل هزینه ها جهت راه اندازی خط تولید زغال فشرده ( چینی ) 1،185،000،000 ریال

خط تولید زغال فشرده

3.312
این مطلب مفید بود ؟84
برچسب :
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی