خواب
شاید برای شما جالب باشد بدانید افراد موفق چه ساعتی برای خواب خود معین کرده اند و چه زمان از خواب بیدار می شوند.

ساعات خواب و بیدار افراد موفق دنیا

خواب یکی از مهم ترین ارکان زندگی است اما برای افراد موفق حیاتی است. افراد موفق یا مشهور حتی ساعت خوابیدن شان هم با دیگران فرق دارد و به عبارتی کمتر از سایرین است، چون آنها ترجیح می دهند بیشتر به کارشان برسند تا به خوابشان!

نیاز کم به خواب می تواند نعمتی محسوب شود، میزان نیاز به خواب در اشخاص مختلف متفاوت است، بعضی ها با 4 ساعت خواب نیازشان برطرف می شوند، اما بعضی ها هم باید تا 8 ساعت بخوابند.

نیاز کم به خواب، در بعضی از کارها و مشاغل چندان مهم نیست، مثلا شما اگر کاری داشته باشید که بیشتر نیازمند خلاقیت باشد تا انجام مرتب یک سری کارهای تکراری، فقط نیاز به آمادگی ذهنی کوتاه مدت برای انجام کارها دارید و می توانید هر میزان که بخواهید، بخوابید. اما اگر شغلتان مدیریت یک مجموعه بزرگ باشد، هر چقدر نیاز به خواب کمتر داشته باشید، به سودتان است.

زمان خواب شما یکی از مسائلی است که کمبود و بی توجهی به آن می تواند سلامت شما را به خطر بیاندازد. داشتن عادات غذایی صحیح و توجه به زمان خوابیدن و استراحت برای حفظ سلامت بدن مهم است تا بتواند مواد مغذی را جذب و مواد زائد را دفع کند. دیر خوابیدن و دیر بلند شدن از خواب، باعث می شود مواد سمی از بدن دفع نشوند.
 
شاید برای شما جالب باشد بدانید افراد مشهور و موفق چه ساعتی را برای خواب خود معین کرده اند و چه زمان از خواب بیدار می شوند.
 
خواب

زمان خواب و بیدار افراد مشهور

ویلیام هنری گیتس سوم مشهور به بیل گیتس (Bill Gates) رئیس و موسس شرکت مایکروسافت.

در حال حاضر مایکروسافت با بیش از چهل هزار کارمند در شصت کشور جهان و با درآمد خالص 25.3 میلیارد دلار در پایان سال مالی 2001 یکی از موفقترین شرکتهای ایالات متحده امریکا و یکی از راهبران صنعت کامپیوتر بوده است.

 
خواب

بیل گیتس از موفق ترین افراد جهان است

درحال حاضر بیل گیتس با بیش از 50 میلیارد دلار, ثروتمندترین مرد دنیا شناخته شده است.او این مقام را چندین سال است که حفظ کرده. یکی از دلایل موفقیت مایکروسافت به گفته خود گیتس استخدام افراد با هوش در این شرکت است.

خواب افراد موفق و مشهور دنیا چقدر است ؟

4.495
این مطلب مفید بود ؟8312
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
وبگردی